Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Výkup kovošrotu a jeho specifika

Problematika třídění a recyklace odpadu je velmi rozsáhlá, každý druh odpadu má totiž svá specifika. Jaká je situace v případě výkupu železa a barevných kovů? A jak je s tímto odpadem dále nakládáno? Následující řádky vám jistě mnohé napoví…

Třídění a recyklace z pohledu ekologického a ekonomického

Proč třídit a recyklovat? Snad každému jako první vytane na mysli ekologické hledisko, neboť radikálně narůstající množství odpadu, toho kovového nevyjímaje, představuje velmi vážnou hrozbu pro životní prostředí. Opomenout ovšem nelze ani ekonomický aspekt, neboť správné třídění a recyklace napomáhá snížit cenu koncových výrobků.

Proměnlivost výkupních cen

Výkupní ceny kovošrotu i jiných druhů recyklovatelného odpadu se mění s ohledem na poptávku a další témata, která hýbou mezinárodními trhy. Jako jeden příklad z mnoha můžeme uvést uvalení cla na dováženou ocel ze strany USA. I to je důvod, proč seriózní společnost nemají na svých stránkách uvedeny výkupní ceny. Není však nic jednoduššího než kontaktovat vybranou sběrnu kovošrotu a vyžádat si aktuálně platné výkupní ceny, například prostřednictvím www.tsrcr.cz/nase-sluzby/srot/.

Společnost TSR Czech Republic, největší zpracovatel kovošrotu na našem území, poskytuje svým zákazníkům z řad firem i jednotlivcům komplexní služby kovošrotu, případně také služby spojené se zpracováním plastů, skla, papíru a elektroodpadu. V případě kovošrotu se jedná nejen o odstranění a svoz odpadu (případně také likvidaci stavebních celků), ale také jeho zpracování s pomocí hydraulických lisů či nůžek a roztřídění na speciálních linkách, což je nezbytným předpokladem pro možné opětovné zpracování kovošrotu ve slévárnách a hutích. Sami se můžete přesvědčit o tom, že zbavit se nechtěného kovošrotu nepředstavuje žádnou komplikaci.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist