Carshouse.cz http://www.carshouse.cz/ Tue, 17 Oct 2017 15:20:02 +0200 sk http://www.carshouse.cz hourly 1 ČEZ pokračuje ve výstavbě veřejných rychlodobíjecích stanic pro elektromobily http://www.carshouse.cz/cez-pokracuje-ve-vystavbe-verejnych-rychlodobijecich-stanic-pro-elektromobily Část sítě vzniká díky evropskému grantu...

]]>
Tue, 17 Oct 2017 12:15:00 +0200
Přeprava lyžařského vybavení automobilem http://www.carshouse.cz/preprava-lyzarskeho-vybaveni-automobilem Zimní sezóna už pomalu klepe na dveře...

]]>
Sat, 07 Oct 2017 03:12:00 +0200
BMW Concept X7 iPerformance http://www.carshouse.cz/bmw-concept-x7-iperformance Odhalení konceptu BMW X7 iPerformance na výstavě IAA 2017...

]]>
Tue, 03 Oct 2017 04:34:00 +0200
Finále soutěže Fashion & Fitness | Atrium Flora http://www.carshouse.cz/finale-souteze-fashion-and-fitness Uskuteční se již ve středu 18. října 2017 v obchodním centru Atrium Flora...

]]>
Mon, 02 Oct 2017 11:15:00 +0200
ŠKODA KAROQ boduje v Německu http://www.carshouse.cz/skoda-karoq-boduje-v-nemecku ŠKODA KAROQ byla oceněna jako nejlepší designová novinka mezi kompaktními SUV...

]]>
Mon, 02 Oct 2017 02:50:00 +0200
Soutěž o nealkoholické pivo Staropramen http://www.carshouse.cz/soutez-o-nealkoholicke-pivo-staropramen Vyhrajte jeden z pěti kartonů plechovek lahodně hořkého nealkoholického piva Staropramen.

]]>
Mon, 02 Oct 2017 01:57:00 +0200
Jeep Cherokee - historie jedné legendy http://www.carshouse.cz/jeep-cherokee-historie-jedne-legendy Znáte historii značky Jeep a jeho modelové řady Cherokee?

]]>
Tue, 26 Sep 2017 11:43:00 +0200
Nový Nissan Leaf 2018 | elektromobilita http://www.carshouse.cz/novy-nissan-leaf-2018-elektromobilita Bezpečnější a pohodlnější jízda díky technologii autonomního řízení ProPilot...

]]>
Tue, 19 Sep 2017 12:42:00 +0200
Mercedes-Benz Museum: historie na devíti patrech http://www.carshouse.cz/mercedes-benz-museum-historie-na-deviti-patrech Patří k dominantám Stuttgartu a pokrývá plochu 16 500 metrů čtverečních...

]]>
Sat, 09 Sep 2017 03:08:00 +0200
Unikátní niťový lifting z Be Elite Clinic je zázrak http://www.carshouse.cz/unikatni-nitovy-lifting-z-be-elite-clinic-je-zazrak Zažijte ho s námi od světové jedničky!

]]>
Sat, 09 Sep 2017 02:55:00 +0200
Lifestylový pick-up – Mercedes-Benz třídy X http://www.carshouse.cz/lifestylovy-pick-up-mercedes-benz-tridy-x Do sériové výroby míří téměř beze změny progresivní design velmi obdivované studie...

]]>
Sat, 09 Sep 2017 01:39:00 +0200
Toyota Corolla – auto s čistým štítem http://www.carshouse.cz/toyota-corolla-auto-s-cistym-stitem Přijďte na Toyota víkend k dealerovi Toyota Emil Frey ve dnech 16. až 17. září 2017... 

]]>
Fri, 08 Sep 2017 06:34:00 +0200
Vision Mercedes Maybach 6 Cabriolet http://www.carshouse.cz/vision-mercedes-maybach-6-cabriolet Mercedes-Maybach představil koncept luxusního kabrioletu poháněného elektřinou... 

]]>
Wed, 30 Aug 2017 02:54:00 +0200
Přední sloupky Toyoty budou „průhledné“ http://www.carshouse.cz/predni-sloupky-toyoty-budou-pruhledne Automobilka vytvořila zařízení, které řidiči zobrazí pohled skrytý za předními sloupky...

]]>
Wed, 30 Aug 2017 02:12:00 +0200
Hra pro malé zmrzlináře http://www.carshouse.cz/hra-pro-male-zmrzlinare Společnost ADC Blackfire Entertainment uvádí na trh novou dětskou edukativní hru...

]]>
Tue, 29 Aug 2017 09:35:00 +0200
Hyundai nabízí týdenní testování kombíku i30 http://www.carshouse.cz/hyundai-nabizi-tydenni-testovani-kombiku-i30 Automobilka Hyundai startuje nový projekt s názvem “Týden s i30 kombi“.... 

]]>
Tue, 15 Aug 2017 11:53:00 +0200
Unikátní koncept Infiniti Prototype 9 http://www.carshouse.cz/unikatni-koncept-infiniti-prototype-9 Značka přišla s konceptem připomínajícím staré dobré časy automobilové historie...

]]>
Tue, 15 Aug 2017 10:48:00 +0200
Prague Harley Days 2017 http://www.carshouse.cz/prague-harley-days-2017 Již 1. a 2. září holešovické Výstaviště ožije v duchu...

]]>
Tue, 15 Aug 2017 04:03:00 +0200
Životní výzva nebo totální šílenství? http://www.carshouse.cz/zivotni-vyzva-nebo-totalni-silenstvi V 41 letech vleze do klece bojovníků...

]]>
Mon, 14 Aug 2017 12:05:00 +0200
Lité podlahy – ideální povrch do garáže http://www.carshouse.cz/lite-podlahy-idealni-povrch-do-garaze Stavíte novou garáž, nebo rekonstruujete tu stávající? 

]]>
Mon, 14 Aug 2017 02:30:00 +0200