Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Užitečným trendy doplňkem jsou autopotahy na míru

Pořídit si v současnosti do vozu jako doplněk autopotahy, k tomu můžeme mít několik důvodů. Jedním z nich je ochrana originálních sedadel před poškozením či ušpiněním. Nejvíce to znají ti uživatelé, kteří mají malé děti. Okopané sedačky, skvrny od jídla i pití, to je jen částečný výčet věcí, které děti umí v interiéru vozu zanechat. Další samostatnou kapitolou by pak mohli být domácí mazlíčci. Asi nikdo z nás nechce mít špinavé a poškozené sedačky, už jen kvůli možnému budoucímu odprodeji automobilu.

Druhý důvod pořízení autopotahů je pak čistě designový. Kdo by nechtěl mít dokonale sladěný interiér – či doslova „vytuněný“ – do originálních barev i vzorů. Design a estetika jsou dnes u automobilů takřka na prvním místě.

Nepodceňujte výběr autopotahů do automobilu

Chcete-li si do vozu pořizovat autopotahy, pak u těch novějších jsou ty na míru už nutností. Pryč jsou doby, kdy byly sedačky ve vozech jedna jako druhá, jak přes kopírák. Na to vám vždy stačilo si vybrat univerzální potahy. Řešili jste pouze barvu a materiál. V současnosti jsou novější vozy úplně jiné. Co modelová řada, to jiný design, tvar i materiál sedaček. A tak není vlastně ani možné ony univerzální autopotahy použít, jako tomu bylo u starších modelů. Optimálním řešením jsou takzvané autopotahy na míru, které dokážou splnit veškeré vaše požadavky.

Autopotahy na míru

Jsou ideálním řešením hlavně u novějších vozů. Tvar a střih je přizpůsoben dané modelové řadě automobilu, a tak budou vypadat jako originál. Nikdo ani nepozná, že používáte autopotahy. Navíc si budete moci vybrat z těch nejkvalitnějších čalounických materiálů či autentické eco kůže. Široká nabídka barevných odstínů znamená, že sladění s barvou karoserie či interiéru může být stoprocentně harmonické. Bude záležet čistě jen na vás, jak moc financí tomu obětujete. Pořídit se totiž dají autopotahy jak za přijatelné ceny, tak i ty výjimečné, jež nebude mít nikdo jiný. Takto vyráběné autopotahy na míru mají navíc delší životnost, otěruvzdornost, vyznačují se jednoduchostí instalace i snadnou údržbou.

Chcete-li si vybrat ty pravé ještě dnes, běžte na fajnautopotahy.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist