Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Toyota Corolla – auto s čistým štítem

S pověstí značky aut je to podobné jako s pověstí lidí. Stačí jeden škraloup, který se potom táhne celým životem, v případě značky celou životností. V tomto směru si Toyota Corolla za celou svoji existenci nikdy nezadala s nějakým malérem a dokázala si udržet svoji bezchybnou pověst. Právem jí tak náleží nejprestižnější post číslo 1.

Spolehlivost a stabilita

To jsou hlavní atributy světové jedničky, tedy vozu, kterého se na celém světě prodalo nejvíc kusů. Vše začíná ve vývojovém týmu, který neustále vymýšlí další vylepšení, pokračuje u autorizovaných dealerů, kteří věnují zákazníkům náležitou péči a končí u skvělého servisu. To všechno zaručuje, že si s Corollou užijete bezstarostnou jízdu.

Kdy a kam pro tříbonusovou Corollu?

Samozřejmě k nejlepšímu dealeru Toyota Emil Frey, který ve dnech 16. až 17. září 2017 pořádá již tradiční Toyota víkend. Zde si budete moci prohlédnout všechny Toyota modely, včetně nejprodávanější Corolly. Ochotně vám vše předvedou, vysvětlí, případně pomohou s financováním.

 

Nejprodávanější model 1,6 Valvematic ( 132 k) 6 M/ T benzin Trend + můžete nyní koupit s výraznou slevou, a to jak se 6 stupňovou manuální převodovkou, tak i s automatem. K tomu jako další bonus obdržíte designové lité disky a zimní pneumatiky v hodnotě 27 000 Kč zcela zdarma.

Toyotu Corollu 1,6 Valvematic zde pořídíte již od 409 900 Kč. Třetím bonusem je nabídka zpětného výkupu vašeho starého auta až do hodnoty 25 000 Kč. Po odečtení bonusu za výkup starého vozu tak vyjde cena na velmi příznivých 384 900 Kč.

K dispozici vám budou i modely dalších značek, které dealerství Toyota Emil Frey nabízí ( Kia, Subaru, Suzuki). U každého modelu Toyoty najdete speciální Toyota víkend bonusy, a to už stojí za návštěvu.

 

Toyota Emil Frey

Patří k renomovaných autosalonům nejen díky široké nabídce vozů Toyota a mnoha dalších, ale především pro nadstandardní přístup k zákazníkům. Pro lidi z tohoto dealerství nekončí práce prodejem auta. Očekávat můžete perfektní následnou péči v podobě záručního i pozáručního servisu s přátelskými cenami a různými slevovými nabídkami v průběhu celého roku. Není náhoda, že Toyota je nejdynamičtější značka na českém trhu.

TOYOTA EMIL FREY ČERNÝ MOST,  Skorkovská 1585, Praha 9.

www.toyota-emilfrey.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist