Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

 

image_10244

S elektroautem po Čechách - kde si dobijete baterky?

Elektromobily se již stávají běžnou součástí českých silnic. Společně s nárůstem aut na elektropohon, rostou geometrickou řadou i dobíjecí stanice. Některé z nich vyrostli i přímo u hotelů, takže plánování dovolené s elektromobilem je snadnější.

Síť benzinových čerpacích stanic je v České republice jednou z nejhustších v Evropě. Na každém rohu najdete benzínku, kde si můžete svého benzínového nebo dieslového oře napojit. Problém ovšem nastává v případě, že jste jedni z těch, kteří vlastní elektromobil.

V Praze nebo v Brně není o elektronabíjecí stanice nouze, při cestách po republice a nebo v menších městech je situace komplikovanější. Nicméně se stav zlepšuje a elektrostanice se objevují jako houby po dešti. Podle údajů Asociace pro elektromobilitu by jich v České republice mělo být již více než 400. To už je docela slušná základna.

Pokud tedy plánujete vyjet se svou Teslou nebo jiným automobilem s elektromotorem na výlet či dovolenou, můžete využít dobíjecí přímo u některých ubytovacích zařízení. Konkrétně jde například o designový Hotel Besídka ve Slavonicích. V tomto překrásném historickém městečku najdete dobíjecí stanice hned 4. Víte, že do Hotelu Besídka si jezdí odpočinout i herci z pražského divadla Sklep?

V Olomouci si také můžete z dobíjecích stanic vybírat. U ubytovacích zařízení najdete hned 2 - jednu u NH Hotelu a další u Hotelu Prachárna. Je vidět, že v Olomouci jsou na budoucnost dobře připraveni. Ne nadarmo má Olomouc pověst nejlépe vybaveného místa pro business a kongresový cestovní ruch.

Pro sportovní nadšence, kteří se chtějí v létě vypravit na severovýchod Čech a objevovat Krkonoše, máme tip na Hotel Davídek v Trutnově. Kromě dobíjecí stanice tu najdete posilovnu, tenisové a squashové kurty, půjčovnu kol a multifunkční hřiště na míčové sporty. Po sportovní aktivitě doporučujeme odpočinek v místním wellness.

Samozřejmě je hotelů a ubytovacích zařízení připravených pro hosty s elektromobily v ČR daleko více. Informujte se o možnostech dobíjení při rezervaci a užijte si dovolenou!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist