Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Půjčovna užitkových vozů

Jednoduché řešení pro každého je půjčovna užitkových vozů. Pryč je doba, kdy jste stavěli nebo převáželi spousty nadměrných nákladů a museli jste si v rodině pořídit alespoň jedno větší auto, nebo rovnou dodávku. Je pravda, že od té doby se i cena těchto aut rapidně snížila, ale ani tak se při krátkodobém používání taková investice nevyplatí. Tyto vozy mají i větší provozní náklady a nedají se jen tak někde zaparkovat. Proto je jejich použití na běžný provoz holý nesmysl.

Půjčovna užitkových vozů

Jak vybrat tu správnou půjčovnu užitkových vozů?

Vybrat tu správnou půjčovnu užitkových vozů není v dnešní době úplně jednoduché. Na trhu existuje řada možností, a tak je potřeba rozvážně vybírat, abyste nešlápli zbytečně vedle. Nejdůležitějším kritériem je kvalita a bezpečnost vozu. Ta správná půjčovna musí mít auto v dobrém technickém stavu. Doplněny veškeré potřebné kapaliny, aby se v průběhu zápůjčky nestalo, že něco bude chybět. Dále musí mít vozový park řádně pojištěn a v rámci smlouvy je potřeba se seznámit s podmínkami plnění a možné spoluúčasti na případné dopravní nehodě.

Smlouva o zápůjčce by měla být jasná, jednoduchá a přehledná, bez zbytečných dodatků malými písmeny a dalších možných záludností. Měli byste přesně znát cenu za zápůjčku, možnosti slev v rámci dlouhodobějších variant a v případě složení kauce i potvrzení o této částce.

Kvalitní půjčovnu užitkových vozů poznáte také z toho, že zapůjčení vozu není limitované žádnými najetými kilometry, případně že nájezdy nejsou navíc zpoplatněny penězi nad smluvený limit.  

Půjčovna užitkových vozů

Doporučení na půjčovnu užitkových vozů

Naše doporučení směřuje na služby MAXI Autopůjčovny. Tato půjčovna užitkových vozů a dodávek vám vyhoví ve všech směrech. Již nikdy nebudete muset přemýšlet, zda se náklad vejde do vašeho automobilu. Mají dobré reference a velmi příznivé ceny, které začínají od 600 Kč za den. Nemají žádné limity na ujeté kilometry a v jejich vozovém parku naleznete na výběr až 50 dodávek.

Více informací naleznete na www.autopujcovna-pujcovna-dodavek.cz.

Půjčovna užitkových vozů


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist