Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Představení modelů Mazda 3 a 6

Historie automobilky Mazda se svým způsobem začala psát už v roce 1920 v japonské Hirošimě, když Jujiro Matsuda založil společnost Toyo Cork Kogyo. Ta se na začátku zabývala výrobou korku, ale Matsudovou ambicí bylo hlavně vyrábět automobily. Díky tomu se v roce 1931 rodí značka Mazda, tak jak ji známe dnes. Název společnosti vychází ze jména západoasijského boha moudrosti, harmonie a inteligence – Ahura Mazdu.

Dnes patří japonská automobilka mezi přední výrobce vozů ve světě a její nové modely dokazují, že právem. Budoucnost přináší nové systémy, jako je TECHNOLOGIE SKYACTIV, která snižuje spotřebu paliva, a zároveň umocňuje požitek z jízdy. Za zmínku stojí i nový designový motiv KODO – duše v pohybu, která tepe srdcem závodníka – a tento motiv se odráží se do všech nových modelových řad. Představíme si dva zástupce značky, kteří stojí za zmínku. Řeč bude o modelech Mazda 3 a 6.

Mazda 3

V novém modelu Hatchback Mazda 3 je už na první pohled vidět výrazný designový rukopis KODO. Exteriér vyzařuje silný, dynamický náboj pohybu vozu v každém detailu. Nabízí jedinečné jízdní výkony a bezkonkurenční požitek z jízdy, a to i při nízké spotřebě paliva díky zdokonalené technologii SKYACTIV. Dále má ve výbavě pokročilé bezpečnostní funkce i-ACTIVSENSE. Nechybí ani důmyslný, do detailů promyšlený systém infozábavy MZD Connect, který zajišťuje dobré připojení k sociálním sítím a internetovým rádiím.

Mazda 6

Působivá Mazda 6 Sedan je dalším modelem ztělesňujícím výkon, úsporu paliva a dostatek pokročilých bezpečnostních funkcí pro prvotřídní zážitek z jízdy. Stylová Mazda 6 Wagon je výkonná, inovativní, efektivní a bezpečná. Tourer nabitý energií nabízí dynamickou jízdu bez kompromisů, snadné řízení s velmi nízkou spotřebou paliva a dobrými hodnotami emisí CO2.

I zde se odráží design KODO v robustně výrazném vzhledu, doplněný o nové prémiové barvy v metalíze. Nechybí pokročilá TECHNOLOGIE SKYACTIV pro dobré řízení a dynamiku jízdy. Ve výbavě se nachází i pokročilé bezpečnostní prvky i-ACTIVSENSE. Luxusní a prostorný interiér vozu zajišťuje pohodlí všech cestujících, kteří si mohou užívat spojení s prací nebo rodinou díky nejnovějšímu systému mobilní konektivity MZD Connect.

Kam pro vozy Mazda

V centru Vysočiny, v městě Jihlavě, naleznete společnost ADJ.CZ, spol. s r.o., autorizovaného dealera značky MAZDA, jednoho z největších prodejců v České republice, který na trhu působí už od roku 1995.

 

 

Více informací naleznete na www.adj.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist