Doporučujeme

Již v dubnu v kinech:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Pneuservis Praha: Pneumatikám věnujte v zimě zvýšenou pozornost

Bezpečnost za volantem je nejvyšší prioritou asi pro každého z nás. Vždyť život máme každý jen jeden a není záhodno s ním zbytečně hazardovat. Pro zimní období to platí dvojnásob. Teploty nám v těchto dnech padají k nule či pod bod mrazu a vozovka se často mění i v pořádnou ledovku. A nemusí se jednat jen o extrémní stav v podobě náledí. Stačí jen, když teploty klesnou k nule, nebo napadne na silnici sníh. To vše razantně ovlivňuje jízdní vlastnosti vašeho vozu a zvyšuje riziko možné dopravní nehody. Proto byste měli náležitou pozornost věnovat zimním pneumatikám.

Kvalitní zimní pneumatika je základ

Výběr vhodných zimních pneumatik je základ! Na kvalitě a vlastnostech pneumatiky záleží, díky dobrému výběru budete mít svůj vůz pod kontrolou za každého počasí i stavu vozovky. Proto na pneumatikách rozhodně nešetřete financemi. I v tomto případě platí totiž známé úsloví: „Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.“ Investice do kvalitních pneumatik se vám několikanásobně vrátí, protože nic cennějšího než svůj život nemáte. Stejnou pozornost jako pneumatikám věnujte i výběru pneuservisu.

Jak vybrat tu správnou pneumatiku?

Chcete-li si vybrat to nejlepší pro vaše auto, je dobré se poradit s odborníky. Ideálně rovnou s těmi, kteří jsou v oboru opravdovými profesionály. Přesně takové má pneuservis Praha. Nejenže vám dobře poradí, jaké pneumatiky zvolit, ale také se vám kompletně postarají o přezutí a geometrii.

Dobře zvolený pneuservis Praha je zárukou úspěchu

Výběr dobrého pneuservisu je zárukou, že o váš vůz bude dobře postaráno. Kvalitní technické vybavení, profesionálové na správném místě a vstřícný přístup k zákazníkům najdete v pneuservisu Motogart Praha. Nejenže vám poradí, jaké pneumatiky si koupit, ale navíc si zde můžete uskladnit ty současné. Odpadá tak problém s hledáním místa v garáži.

Více informací naleznete na www.motogart.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist