Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Obujte auto na jaro a dejte mu nová alu kola

Jaro už je za dveřmi a zanedlouho budeme přezouvat automobily opět na letní pneumatiky. Konečně z našich vozů zmizí ony převážně nevzhledné plechové disky, jež si pro zimní obutí často zvolíme. Hned budou naše vozidla lépe vypadat, protože – co si budeme nalhávat – auto dělají krásná alu kola. Na jejich výběru velmi záleží, jelikož podtrhují charakter celého vozu. A je jedno, jestli máte malé autíčko, velké SUV, nebo nějakou sportovní káru. Právě hliníková kola jsou dobrým základem dokonalého vzhledu.

Krásná kola jsou základem pro dokonalý vzhled

Na českém trhu je dnes dostatečný výběr pro všechny typy vozů, a tak se už nikdo nemůže vymlouvat, že k naprosté dokonalosti vzhledu jeho vozidla mu na trhu něco chybí. Stačí si jen vybrat toho správného dodavatele, který splní veškeré nároky současného klienta, jenž chce svému autu dopřát kvalitní alu kola za dobrou cenu.

Kde seženete široký výběr alu kol za dobrou cenu

Hledáte-li co nejlevnější a zároveň kvalitní alu kola přímo od výrobce, pak pro vás máme tip na internetový obchod, anebo i kamenný obchod, který naleznete v Hradci Králové. Stačí do vyhledávače zadat adresu www.alukola-obchod.cz a rázem se ocitnete v naprostém ráji kol, se skladovými zásobami až 8.000 kousků. Na všechny možné značky automobilů, nevyjímaje ani vozy BMWAUDIŠKODAFORDVW a mnohé další. Můžete si je objednat z pohodlí domova, nebo pokud si je chcete prohlédnout „naživo“, stačí si jen udělat výlet do Hradce Králové, do firmy Racing Line CZ s.r.o., která se nachází v ulici Vážní 908, a která je současně výhradním dovozcem špičkových alu kol značky Racing Line do ČR.

Proč nakupovat na alukola-obchod.cz

Naleznete zde nejlevnější kola na trhu. Vybírat můžete z více jak 8.000 alu disků, jež jsou k dispozici rovnou skladem. A to jak přes internetový obchod, tak při možné návštěvě kamenné prodejny. V případě dodávky přes internet vás doprava přijde na pouhých 170 Kč. Zapomenout nemůžeme ani na speciální akci, kdy ke všem zakoupeným alu kolům dostanete kompletní montážní příslušenství v ceně 900 Kč ZDARMA!

Bohatá nabídka veškerého příslušenství

Kromě hliníkových kol seženete i další díly a veškeré příslušenství. Nechybí ani TPMS elektronické senzory (snímače) tlaku v pneumatikách, jak pro plechové disky, tak i pro alu kola. Dále v nabídce najdete i středové vymezovací kroužky pro hliníková kola. Jsou převážně z tvrzeného plastu a jsou určeny pro stabilní upevnění kola na náboj brzdového kotouče. Díky nim už nezažijete žádné vibrace ani klepání volantu při vyšších rychlostech. U těchto plastových kroužků navíc nedochází – na rozdíl od kovových – k žádné korozi. Zapomínat nesmíme ani na různé druhy šroubů na kola, včetně těch bezpečnostních.

Zkrátka v internetovém obchodě alukola-obchod.cz si vybere naprosto každý a za ty nejlepší ceny na trhu. Takže: kde ještě nakupujete vy?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist