Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

O vaše auto se postará mobilní aplikace Carolina

I když se to mnohdy nezdá, vlastnictví automobilu s sebou přináší řadu úkonů a povinností, na které musíte myslet a potřebujete je včas zařídit, abyste si zajistili hladké fungování provozu vozidla. Ať už se jedná o termín technické kontroly, výměnu pneumatik, úhradu povinného ručení, havarijního pojištění, nebo třeba jen blížící se konec platnosti dálniční známky či exspiraci autolékárničky. Zdánlivě jednoduché procesy, které však mohou váš život velmi znepříjemnit, jelikož hrozí pokuty, odebrání techničáku a další možné nepříjemnosti s tím spojené. Pokud už nechcete spoléhat jen na vlastní paměť, nabízíme dokonalý tip, jak vše vyřešit. Jednoduše, mějte své auto v mobilu.

Vše přehledně pod kontrolou na jednom místě

Chcete-li mít vaše auto hezky pod kontrolou, doporučujeme novou mobilní aplikaci Carolina, díky které budete mít o voze dokonalý přehled. Vše na jednom místě, srozumitelně a s mnoha funkcemi pro snadnou obsluhu. Díky nastaveným upozorněním (tzv. alertům) už nikdy nepromeškáte nic důležitého, týkajícího se vašeho čtyřkolového miláčka.

Vyzkoušeli jsme v redakci další funkce aplikace

Upozorňováním a dokonalým přehledem to však ještě nekončí. Sami „na vlastní kůži“ jsme si aplikaci stáhli, abychom vyzkoušeli další funkce mobilní aplikace Carolina. Jednou z nich je oceňování vašeho vozidla, kde máte každý měsíc informaci o aktuální tržní ceně i její předpověď na tři roky dopředu, což vám usnadní plánování případného prodeje vozu.

Aplikace vám může ulehčit i následnou koupi třeba bazarového auta, u něhož si díky VIN kódu zjistíte aktuální tržní cenu, což vám zlepší orientaci, jestli není tento vůz zbytečně předražený. Aplikace vám pro srovnání ukáže i inzeráty stejných aut.

Navíc s aplikací získáváte i bezplatnou kontrolu historie vašeho automobilu v podobě prověření systémem AUTOTRACER v původní hodnotě 499 Kč.

Ale to ještě není vše, a proto i vám doporučujeme, abyste si zdarma stáhli a sami vyzkoušeli veškeré možnosti a funkce této aplikace na www.carolina.cz, kde máte k dispozici verzi jak pro iOS, tak pro Android.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist