Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Koncept Nissan Xmotion

Nový koncept Nissan Xmotion staví na dlouhé historii špičkových crossoverů a SUV této značky, včetně nedávno uvedených vozů Nissan Kicks a Rogue Sport.

Představuje objevování nového designového prostoru pro další potenciální přelomové kompaktní SUV.

Koncept Xmotion, který byl představen na letošním autosalonu North American International Auto Show, nese výrazné rysy tradičního SUV – vysoký postoj, proporce vysoce praktického vozu a zesílené blatníky obklopující kola a pneumatiky do každého terénu. Přesto však koncept Xmotion (vyslovovaný jako „krosmoušn“) v sobě spojuje japonskou kulturu a tradiční řemeslné dovednosti s praktičností v americkém stylu a novou generací technologií Inteligentní mobility Nissan.

„Koncept Xmotion je studií toho, jak mohou zdánlivě nesourodé prvky získat díky koexistenci sílu a důraz,“ uvedl Alfonso Albaisa, senior viceprezident pro globální design společnosti Nissan Motor Co., Ltd. „Koncept čerpá inspiraci z japonské estetiky a výrobních metod předávaných z generace na generaci. Zároveň nabízí moderní účelnost nezbytnou pro řidiče v nepříliš vzdálené éře propojených a autonomních crossoverů.“

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist