Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Jak a kde vybrat tu správnou dodávku

Podnikáte, nebo často potřebujete vozit větší objem věcí? Možná nastal čas, kdy byste si velká auta již neměli půjčovat. Už jste někdy přemýšleli o koupi dodávky? Pokud ne, udělejte to! Máte-li svůj obor podnikání nastavený na častou potřebu většího vozu – a nemusí se jednat jen o přepravu věcí, ale může to být i větší počet lidí, které potřebujete někam dopravit – pak vám koupě užitkového vozu ušetří nejen peníze, ale také čas. Odpadnou tím zdlouhavé a nákladné zápůjčky. Navíc dodávka může posloužit jako další benefit pro zaměstnance. V článku jsme připravili pár tipů, jak pořídit užitkový vůz za výhodných podmínek.

Ušetřete finance – nekupujte úplně nové vozidlo

Velkou výhodou je, že do začátku nemusíte pořizovat úplně nové vozidlo. Postačí dobrá ojetina, díky které si můžete vyzkoušet, jak moc se vám provoz vyplatí. V současnosti je na českém trhu dostatek kvalitních dodávek, minibusů, pick-upů či přívěsných vozíků. Je zapotřebí si jen vybrat vhodný bazar užitkových vozů, kde budou mít dostatečnou nabídku vozů a férový přístup, aby vám neprodali nějaký šunt. Zaměřte se i na reference společnosti, u které zvažujete koupi.

Vybrané vozidlo si prověřte a žádejte zkušební jízdu

Nejdůležitější při koupi je technický stav vozidla a cena. Ta musí odpovídat stáří a kvalitě vozu. Už z přístupu prodejce můžete poznat, jestli je to férová nabídka. Chtějte vidět veškeré doklady, prověřte si VIN kódy, nájezdy kilometrů i počet majitelů, a také případné servisní kontroly, aby vše odpovídalo aktuálnímu stavu. Prodejce by měl umožnit zkušební jízdu, nebo ještě lépe, na technickém pracovišti umožnit nahlédnutí pod vůz a hlavně do motoru. Je skutečně dobré si všechno řádně prohlédnout. Nikdy si nezapomeňte před zakoupením vozu pečlivě přečíst smlouvu a všechny její podmínky.

Kde si můžete pořídit kvalitní užitkový vůz

Hledáte-li nabídku ověřených dodávek za přijatelné ceny, pak naše doporučení směřuje na společnost AC Dodávky s.r.o., jež je na trhu přes 11 let. Za tu dobu prodala spokojeným zákazníkům již více jak 15.000 automobilů a naleznete tu i užitkové vozy typu chlaďák.

Více informací a přímé kontakty na pobočky najdete na www.vanscentre.com.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist