Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Dovolená na kolečkách: Obytné vozy a karavany

Podle aktuálních statistik čím dál více času trávíme v práci. Nejste-li workoholik bez rodiny, bez přátel, je důležité myslet i na odpočinek, ideálně ve formě dovolené. Odborníci se shodují, že je zapotřebí si v průběhu celého roku dopřát dvě až tři dovolené. S tímto názorem souhlasíme i v naší redakci a přidáváme k tomu jejich ideální rozdělení, plus speciální tip, jak si jednu z nich ozvláštnit netradičním pojetím.

I když se to možná nezdá a přijdou vám tři dovolené jako nesplnitelný sen, věřte, že pro vaše zdraví a psychickou pohodu je to zapotřebí. Na jednu dovolenou byste měli vyrazit v zimě, ideálně za teplem na prohřátí organismu v době dlouhého „výpadku" sluníčka v našich končinách. Druhé dvě si vyberte v jarním a letním období. Z toho jednu jako vyloženě odpočinkovou a druhou za poznáním všech krás podle svého uvážení a zájmů. A může se jednat klidně jen o prodloužený víkend. Naším speciálním tipem je dovolená na kolečkách, která vás doslova „vyveze" z klasických stereotypů. Využijte k tomu  půjčovnu obytných vozů   či karavanů, a uvidíte, že nebudete rozhodně litovat. Pojďme se podívat na zajímavé tipy.

Půjčte si karavan, nebo obytný vůz

Půjčit si karavan nebo obytný vůz je dnes velmi jednoduché a podstatně výhodnější, než si jeden takový kousek pořídit. Služby začínají být i v České republice na vysoké úrovni, díky zvyšujícímu se trendu tohoto druhu cestování. Pokud jste milovníkem benzínových miláčků, a ještě k tomu rád nebo ráda řídíte, pak dovolená s karavanem či jen prodloužený  víkend s obytným vozem  pro vás bude odpočinkem vašich snů.

Výhody dovolené na kolečkách

Pronájem obytných vozů  může být vaší „jízdenkou" na pohodovou dovolenou bez termínů, bez setrvávání na jednom místě, či naopak nucených přesunů. Vše bude záležet na vašem aktuálním rozpoložení a náladě. Navíc si pohodlí doslova vozíte s sebou, a tak stačí vždy jen najít adekvátní místo na zaparkování - a už „bydlíte".  S pronajatým karavanem   můžete jet k moři, rybníku či jezeru, za památkami, na sraz, festival, nebo na jakékoli místo, které vás napadne. Kreativitě se tu téměř žádné meze nekladou.

Vybrat si tu správnou půjčovnu

Důležité je vybrat si tu správnou  půjčovnu karavanů či obytných vozů . Rozhodující by měla být nabídka vozového parku, různého příslušenství, podmínky užívání a technický stav vozidel, ale nezapomínejte ani na přístup k zákazníkovi, podle kterého se často pozná, jestli jste na správném místě.

Náš tip na půjčovnu obytných vozů a karavanů

Chcete-li zažít bezproblémovou  zápůjčku obytných vozů a karavanů  pro vaši dovolenou či prodloužený víkend, pak byste neměli vynechat internetovou adresu  www.bydliky.cz, kde naleznete přesně to, co jste hledali. Půjčovnu, kde se o vás postarají, pomohou s výběrem a poradí co a jak. Budete mít na výběr z kvalitního vozového parku, a navíc nebudete ani limitováni kilometry na nájezd, díky čemuž se vyhnete nepříjemným dodatečným nákladům.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist