Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Dny otevřených Fordů lákají na snížené ceny

V pátek 23. a v sobotu 24. března proběhnou u všech autorizovaných partnerů tzv. „Dny otevřených Fordů“, během nichž se návštěvníci budou moci seznámit s nejnovějšími modely a využít nových akčních cen. Dealeři navíc připravují i doprovodné akce pro celou rodinu.

Zákazníci si tak v jednotlivých dealerstvích budou moci vyzkoušet nové kompaktní SUV Ford EcoSport, nebo vyzkoušet mimořádné pohodlí konferenčního uspořádání sedadel v novém Fordu Tourneo Custom.

Kromě těchto dvou zcela nových modelů budou návštěvníkům k dispozici například i dva členové rodiny SUV Ford – a sice modely Kuga a Edge.

Dny otevřených Fordů se přitom pojí i s vyhlášením nových akčních cen pro nejpopulárnější verze modelu Kuga. Ty se snížily o 20 000 Kč a základní verze Trend s optimální standardní výbavou a motorem 1.5 EcoBoost o výkonu 120 k je aktuálně k dispozici již od skvělých 479 900 Kč. Nejprodávanější provedení Titanium Top Edition s motorem 1.5 EcoBoost s výkonem 150 k nabízí Ford za 579 900 Kč a to včetně nejžádanějších prvků výbavy, jako jsou například vyhřívaní čelního skla, předních sedadel a volantu, navigace a metalický lak.

Jednotliví dealeři si pro návštěvníky připraví vlastní atraktivní program, jehož součástí bude například výstava veteránů, beseda s cestovateli, zábavné aktivity pro děti, módní přehlídka, nebo závody v simulátorech. Pro všechny návštěvníky Dnů otevřených Fordů nebude chybět ani kvalitní občerstvení.

„Dny otevřených Fordů u našich partnerů jsou již osvědčenou tradicí – a já věřím, že i letos pomohou zájemcům o vozy Ford se seznámit zábavnou formou s nejnovějšími modely a atraktivními nabídkami,“ komentoval to marketingový ředitel českého Fordu Libor Beneš.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist