Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

BMW Concept X7 iPerformance

Odhalením konceptu BMW X7 iPerformance na výstavě IAA 2017 ve Frankfurtu nad Mohanem BMW Group nejen že sejmulo plachtu z nového konceptu segmentu luxusních automobilů, ale také představilo zcela nové pojetí luxusu v podání značky BMW.

Koncept X7 iPerformance ztělesňuje toto pojetí ve formě výrazného exteriéru, tvořeného záměrně soustředěnými křivkami, a kombinuje ho s velkorysým šestimístným interiérem, zredukovaným na to nejzákladnější: elementární tvary, špičkové materiály a nejmodernější technologie překypující konektivitou. Součást označení iPerformance prozrazuje přítomnost průkopnické technologie BMW eDrive, která je spojená se zážehovým motorem BMW TwinPower Turbo. Společně tvoří mimořádně hospodárnou a dynamickou plug-in hybridní pohonnou jednotku, která vyniká ve všech jízdních situacích, včetně jízdy bez lokálních emisí.

Ochutnávka sériového vozu

Tato studie nabízí pohled na budoucí podobu sériového vozu, který se představí v roce 2018. Připravované BMW X7 je součástí největší modelové ofenzivy v historii značky. Jako součást strategie NUMBER ONE>NEXT se BMW Group snaží podstatně zvýšit své tržby a zisky v kategorii luxusních vozů. A BMW X7 v tomto ohledu hraje klíčovou roli, jak vysvětluje Ian Robertson, člen správní rady BMW AG, zodpovědný za Brand and Sales BMW: „Vzhledem k tomu, že automobilka BMW založila v roce 1999 prvním BMW X5 kategorii Sports Activity Vehicle, bořil od té doby každý další model X zavedená pravidla.

BMW X7 v této tradici nadále pokračuje: nová vlajková loď rodiny X rozšiřuje nabídku BMW v kategorii luxusních vozů a redefinuje koncepci luxusu značky BMW. Rovněž zahrnuje jeden z nejdůležitějších prvků firemní strategie NUMBER ONE>NEXT, a to rozšíření naší působnosti v třídě luxusních vozů. Kromě toho BMW Concept X7 demonstruje své schopnosti, jak zkombinovat velký sportovní automobil s elektrifikovaným hnacím ústrojím."

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist