Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

V kamionu, na lodi i v letadle

Potřebujete do zahraničí přepravit zboží, nebo jakoukoliv atypickou zásilku? Obraťte se na profesionály! Najdete je například ve společnosti MULTITRANS CZ.

V ČR je opravdu málo spedičních firem, které jsou schopny vaši zásilku dopravit jak cestou pozemní, tak i vzdušnou, a dokonce i vodní. MULTITRANS CZ (www.multitrans.cz), jenž je specialistou na mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu, mezi ně ale patří. Provozuje totiž dopravu kamionovou, leteckou i námořní. Vaše zakázka tak část cesty může absolvovat v kamionu, část na lodi a část v letadle. Vše v bezchybné režii společnosti. A za slušnou cenu. 

Zásilka v těch nejlepších rukou

Pro společnost MULTITRANS CZ v první řadě hovoří dlouholeté zkušenosti v oboru. Firma na trhu působí devatenáct let a za tu dobu si vysloužila pověst nejenom firmy seriozní, ale především profesionální a bezpečné.

Moderní vozový park a spolehliví zaměstnanci

Společnost si zakládá nejenom na moderním vozovém parku, který pravidelně obměňuje, ale také na spolehlivých a řádně vyškolených zaměstnancích. Ti jsou navíc připraveni být k vašim službám 24 hodin denně. Vy si tak můžete být jisti, že vaše zásilka skutečně bude v nejlepších rukou. A na místo doručení dorazí neporušená a v původním stavu.

Kamionová přeprava

Pro převoz zboží doporučujeme zvolit dopravu námořní, nebo kamionovou, v rámci které společnost nabízí převoz zboží po celém území Evropské unie, a to v množství od 1 do 38 europalet. Po celou dobu převozu samozřejmě máte možnost svůj náklad sledovat a mít tak přehled, na kterém místě se momentálně nachází. 

Pošlete svůj náklad po moři

Svůj náklad ale můžete vyslat i na cestu po moři. V tomto případě bude dopraven do nejbližšího přístavu. Počítat ovšem budete muset s delší doručovací lhůtou. Ale také s nižšími náklady. 

Expresní letecká doprava

Opravdu na doručení své zásilky spěcháte? Pak zvolte dopravu leteckou, která navíc funguje v expresním režimu tzv. door to door (ode dveře ke dveřím). Jediné, co vy budete muset učinit, je předat zásilku zaměstnanci firmy. Ten se postará o zbytek. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist