Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

PODCAST: Výstava Bond in Motion – Ikonická auta 007 přijíždějí do Prahy

Na návštěvníky výstavy Bond in Motion čeká více než pětatřicet vozidel, která se objevila po boku nejslavnějšího špiona světa z šedesátileté filmové historie o Jamesi Bondovi.

Standardní vstupenky jsou k dostání od 95 Kč v předprodejní síti GoOut od 18. října. Jednotlivá čísla vstupenek pak budou zařazena do slosování o možnost vyhrát zájezd s Aston Martinem na Velkou cenu Rakouska F1 v příštím roce, přičemž jeden šťastlivec získá motocykl značky Triumph z limitované edice Bond.

Naše redakce se zúčastnila tiskové konference k zahájení výstavy na britské ambasádě v Praze. U této příležitosti jsme si pozvali k mikrofonu eventovou manažerku výstavy Bond in Motion – Veroniku Sedlákovou.

 

PODCAST: Výstava Bond in Motion – Ikonická auta 007 přijíždějí do Prahy

 

PODCAST: Výstava Bond in Motion - Ikonická auta 007 přijíždějí do Prahy

 

 

Rozhovor s eventovou manažerkou výstavy Bond in Motion – Veronikou Sedlákovou.

 

 
 

 
PODCAST: Výstava Bond in Motion - Ikonická auta 007 přijíždějí do Prahy
 

Tři slova

„Bond. James Bond – těmito slovy, která v roce 1962 pronesl Sean Connery, se světu představila nejdéle hraná a snad nejoblíbenější filmová postava všech dob. I když se charakter v čase proměňoval, vozidla zůstala klíčovou součástí půvabu této série. A nyní si je návštěvníci pražského Výstaviště budou moci do detailu prohlédnout z první ruky. Bond in Motion je zážitek, který osloví všechny diváky, od těch nejmladších až po zaryté fanoušky, od obdivovatelů kinematografie až po milovníky techniky
a dobrodružství. Každý si zde najde něco pro sebe,“
 říká Nicolas Borenstein, pořadatel pražské výstavy Bond in Motion. 

V prostorách dvou Křižíkových pavilonů propojených proskleným tunelem bude k vidění více než pětasedmdesát výstavních exponátů, které pokrývají šest desetiletí filmové historie. Tato neuvěřitelná sbírka zahrnuje automobily, motocykly, lodě, letadla, vrtulníky, a dokonce i pouzdro na violoncello, které použil Bond také jako dopravní prostředek – jako sáně v legendární scéně s Timothym Daltonem a Maryam d’Abo. Většina exponátů navíc nese autentické stopy kaskadérských kousků prováděných během natáčení.

 

Česká stopa

Velkolepá scénografie výstavy na ploše bezmála 3000 m? je rozdělena do světů inspirovaných čtyřmi živly: ohněm, zemí, vodou a vzduchem. Po cestě najdete model Lotus Esprit Turbo z filmu Jen pro tvé oči z roku 1981. Návštěvník může také obdivovat Aston Martin V8 z filmu Dech života z roku 1987, BMW Z8 z filmu Jeden svět nestačí z roku 1999 a Aston Martin DB10 z filmu Spectre z roku 2015. Je tu dokonce i skutečný Aston Martin DBS z filmu Casino Royale z roku 2006, který se natáčel v České republice. 

„Jako dlouholetý fanoušek Bonda jsem nadšený, že můžeme tento velkolepý projekt předvést v městě, které je mi už několik let domovem. Součástí výstavy je i bar 007 rozmístěný do dvou pater, který bude po dobu konání akce otevřen v areálu Výstaviště,“ říká Serge Borenstein, jeden z pořadatelů, kteří stojí za myšlenkou přenést výstavu z Bruselu do Prahy.

 

Garant výstavy

„Bylo nesmírně důležité oživit všechny exponáty filmovými ukázkami a prostředím vytvářejícím autentickou atmosféru. To se nám podařilo jen díky podpoře a vedení společnosti EON Productions, která nám umožnila zdokonalit výstavu na tak vysokou úroveň,“ komentuje Stéphane Pisane, generální ředitel společnosti Carbon 12011, jednoho z promotérů.

 

Pro více informací navštivte www.bondinmotion.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

  

       

Partneři portálu: 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz 

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz  

www.HMGmagazine.cz

  

TOPlist