Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Rotwild GT S | kolo inspirované sporťákem

Ze spolupráce výrobců jízdních kol Rotwild a sportovních vozů Mercedes-AMG vznikla limitovaná řada MTB s názvem ROTWILD GT S inspired by AMG. Pojmenování odkazuje na nejnovější verzi sportovního vozu s trojcípou hvězdou, Mercedes-AMG GT.

Dynamika, lehká konstrukce, nepřehlédnutelný design a jízdní komfort. To jsou hlavní přednosti nového horského kola, ROTWILD GT S inspired by AMG, které dokáže obstát i v těch nejtvrdších offroadových podmínkách. Jde o spojení toho nejlepšího ze světa závodních automobilů a cyklistiky. Díky novým technologiím, které vyvinula společnost Rotwild, a použití vysoce kvalitních součástek přesvědčí kolo ve všech ohledech. Rám je stejně jako vidlice vyrobený z karbonových vláken.

Díky tomu je extrémně lehký, vysoce odolný a zaručuje ideální odpružení. Kolo je vybaveno řazením Shimano XTR s elektronickým řazením převodových stupňů. Funkce multi-shift umožňuje dokonce přeřadit o několik stupňů v jednom kroku.

Tyto individuálně nastavitelné funkce zajišťují efektivní přenos energie a krátký, bezproblémový průběh řazení v jakýchkoliv podmínkách. Pro extrémní závodní podmínky jsou vyvinuty také hydraulické kotoučové brzdy AMG R1 Racing FCS, které jsou se svými 267 gramy jedny z nejlehčích sériově vyráběných brzd na trhu. Vše je doplněno 29palcovými karbonovými koly. Výjimečný a nepřehlédnutelný je také design kola, který právě odkazuje k novému sportovnímu modelu Mercedes-AMG GT. A to především kontrastně žlutou barvou Solarbeam, která je doplněna detaily v karbonově černé.

Ručně vyráběné kolo Rotwild GT S inspired by AMG bude uvedeno na trh v květnu 2015 v limitované edici 100 kusů za cenu 9990 eur.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist