Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Potřebujete dodávku? Půjčte si ji!

Snad každý občas potřebuje převézt objemnější náklad, na nějž mu jeho osobní vůz nestačí. Trn z paty mu pak vytrhnou specializované půjčovny. 

Jednou z nich je půjčovna dodávek Praha v Praze 9, jež nabízí dlouhodobý i krátkodobý pronájem dodávek a přívěsů, a to aniž byste byli limitováni najetým počtem kilometrů. Je přitom jedno, zda jste firma, živnostník či soukromá osoba. Praktický každý, kdo disponuje patřičným řidičským oprávněním, má v půjčovně dodávek Praha otevřené dveře. 

Dodávka za 700 korun na den? Ano, jde to

A z kterých modelů můžete vybírat? V portfoliu společnosti najdete špičkové dodávky značky Tranzit všech velikostí (L1H1, L2H2, L3H2 i L3H3) a nákladní přívěs Sacher. A ceny? Ty jsou více než přívětivé. Za dodávku L1H1 při pronájmu od jednoho dne do týdne zaplatíte 900 korun na den. 

Čím déle jezdíte, tím méně zaplatíte

Čím více pronajatých dní, tím se samozřejmě snižuje cena pronájmu za den. V rámci pronájmu delšího než dva týdny zaplatíte 700 korun na den. Měsíční pronájem vás pak vyjde na 20 tisíc korun. V ceně jsou samozřejmě dálniční známka a čtyřiadvacetihodinová pomoc asistenční služby. 

Přívěs, nebo dodávka s přívěsem?

Potřebujete-li převézt například stavební materiál menšího objemu, pronajměte si krytý přívěs, popřípadě dodávku s přívěsem. Zatímco samotný přívěs vás vyjde okolo čtyř set na den, v kombinaci s dodávkou zaplatíte mezi 1100 a 1300 korunami na den, což je více než přijatelné. 

Zápůjčka na kauci

Zápůjčka dodávek a přívěsů je možná až po zaplacení kauce ve výši 3000 korun (při zapůjčení přívěsu) a 5000 korun (při zapůjčení dodávky). Pokud vozidlo vrátíte nepoškozené, kauce vám samozřejmě bude vrácena. Spolu s kaucí pro zápůjčku budete ještě potřebovat občanský a řidičský průkaz. Pak už bude zbývat jen do vozu nasednout a odjet. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist