Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Mitsubishi získalo prestižní ocenění GOOD DESIGN

Dvě poslední novinky od Mitsubishi Motors – model ECLIPSE CROSS z kategorie SUV a studie GT-PHEV – získaly ocenění GOOD DESIGNod odborníků z muzea architektury a designu Chicago Athenaeum.

Udělené pocty dokládají úspěch designové obrody vozů Mitsubishi Motors, kterou můžeme pozorovat u nového faceliftu modelu Outlander, hned několika oceňovaných koncepčních vozů a také u zbrusu nového modelu Eclipse Cross.

Ocenění GOOD DESIGN představuje nejstarší a nejprestižnější program Global Awards oceňující vynikající design (Design Excellence) a inovace na poli designu (Design Innovation). Cílem klání pořádaného muzeem architektury a designu Chicago Athenaeum je přitáhnout pozornost k soudobému designu a ocenit produkty i odvětvové leadery za jejich práci v oblasti designu a výroby.

Soutěž GOOD DESIGNspatřila světlo světa v Chicagu roku 1950, kdy ji založili návrhářské legendy Edgar Kaufmann, Jr., Eero Saarinen a Charles a Ray Eamesovi.

„Je to pro nás čest, že naše usilovná práce byla oceněna tak prestižní organizací,“ uvedl Tsunehiro Kunimoto, viceprezident divize designu Mitsubishi Motors. „Eclipse Cross je vůbec prvním novým vozem, který vychází z designové filozofie MMC ‚Robustní a důvtipný‘. Koncept GT-PHEV naznačuje, jak tento směr bude utvářet příští generaci vozů SUV od Mitsubishi.“

Eclipse Cross spojuje ostré rysy kupé, dynamický charakter SUV, typické ztvárnění od Mitsubishi, technologie a sebejisté jízdní vlastnosti. Čelní partie staví na typickém prvku Mitsubishi ‚DYNAMIC SHIELD‘, odkazujícím na tvar ochranného štítu, který je opticky znázorněn černou středovou částí a chromovými akcenty.

Záď vozu pak zaujme téměř kubistickým pojetím tvarů kolem vysoko položených a protažených koncových svítilen, stejně tak jako vodorovným rozdělením zadního okna na dvě části.

Koncept MITSUBISHI GT-PHEV, poprvé představený v roce 2016 na autosalonu v Paříži, rovněž přináší nejnovější designový jazyk od Mitsubishi společně s vyspělými technologiemi MMC elektrického pohonu a systému řízení pohonu všech kol.

Svým celkovým ztvárněním se MITSUBISHI GT-PHEV Concept snaží evokovat image jakéhosi „ground toureru“, vyjadřujícího robustní a důvtipný charakter.

„GT-PHEV není sériovým vozem. Jasně však naznačuje, kam se bude designový jazyk Mitsubishi ubírat ve vozech, které si budete moci v dohledné budoucnosti koupit,“ uvedl Kunimoto. „Věřím, že naše práce v uvádění filozofie ‚Robustní a důvtipný‘ do života bude i nadále úspěšná.“

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist