Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Jak účelně využít garáž

Garáž… pro spoustu z nás úložný prostor nejen pro našeho motorového miláčka, ale i pro náhradní pneumatiky, jízdní kola, sezónní věci, zahradní nářadí a spoustu dalšího. A po čase zjistíme, že už nějaký ten pátek parkujeme před domem, protože je nacpaná k prasknutí. Ale jak do ní opět zavést pořádek a jak ji účelně využívat?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Sestavte si seznam předmětů, které chcete nebo potřebujete v garáží uskladnit. Také si načrtněte jednoduchý plánek, do kterého zaneste všechny úložné zóny i elektrické zásuvky, pojistky nebo měřáky na vodu.

Zvolte vhodný skladovací systém

Každá místnost je jiná a proto vyžaduje jiný skladovací systém. Ideální jsou kovové regály, které snesou teplo, chlad i vlhkost. Pořídit si můžete jednotlivé regály nebo celé regálové systémy. Řešením jsou i police nebo regály na míru přímo od truhlářů.

V menších dílnách oceníte policové regály s možností přestavitelnosti polic nebo praktické mobilní posuvné regály, které si přešoupnete tam, kam budete potřebovat. Vhodně zvolený dílenský nábytek vám ušetří nejenom místo, ale i zbytečné hledání nářadí.

Všechny věci, které používáte pravidelně - například autokosmetika, nářadí, zahradní nářadí, uložte vždy do blízkého dosahu všech uživatelů garáže. Méně či sezónně používané věci, jako jsou sváteční dekorace či sportovní potřeby pro dané období uložte do zadních míst nebo regálů ve vyšších místech garáže.

Na drobnosti si pořiďte plastové boxy

Nejenže se jedná o jedno z nejlevnějších řešení, ale jde také o velmi praktickou věc. Můžete je skládat na sebe, jelikož jsou průhledné, snadno v nich vše najdete, co zrovna potřebujete a pokud se zašpiní, jednoduše je otřete nebo umyjete. Velmi praktické jsou také drátěné koše nebo police.

Nástroje a nářadí zavěste na zeď

Různé nářadí nebo zahradní nářadí můžete přehledně zavěsit na zeď. Velmi praktické jsou také magnetické lišty a tabule, na které vše jednoduše upevníte. Umístit je můžete nad pracovní stůl i nižší police.

Vytvořte dostatečný prostor okolo vozu

Při zařizování garáže nezapomeňte na prostor pro váš vůz. Skříňky, police nebo regály na pneumatiky by neměly překážet při manévrování s autem. A neměly by vám překážet ani ve chvíli, kdy budete z vosu vystupovat nebo na něm budete něco opravovat.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist