Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_14698

Jak můžete sledovat polohu vašeho vozidla

V posledních letech jde technika tak rychle kupředu, že její výhody, které byly dříve určeny jen pro speciální příležitosti, dnes můžete využívat i v rámci obyčejného používání vozidla pro osobní účely. Jedním z takových technických řešení, jež se dnes používá i v běžném životě, je sledování polohy vozidla.

Mít přehled o vozidle je moc dobrá věc, a to nejen o jeho technickém stavu, který si snadno zjistíte na specializovaných portálech, ale i o aktuální poloze automobilu. Obojí je v současnosti velmi snadné. A to jak z hlediska dostupnosti služeb, tak i pokud jde o náklady na jejich pořízení a celkovou režii.

Jak můžete sledovat polohu vašeho vozidla

Jak zjistíte technický stav vozidla před jeho koupí

Technický stav vozidla dnes můžete zjistit velmi snadno. Už to není tak složité jako dřív. Při výběru ojetého vozidla před jeho koupí postačí jen pár kliknutí, abyste měli jasno o konkrétním voze. Pomocí VIN kódu na portálu carvertical.com/cz o něm zjistíte veškeré informace, jež potřebujete: technický stav, najeté kilometry, kolik ho vlastnilo majitelů, jestli mělo pravidelné servisní prohlídky nebo bylo-li už někdy nabízeno v inzerátech na prodej a za kolik…

Jak můžete sledovat polohu vašeho vozidla

Sledování polohy vozidla je dostupné pro každého

Díky moderním zařízením i dostupným aplikacím dnes můžete mít dokonalý přehled o tom, kde se vaše vozidlo nachází. Můžete mít své auto stále pod kontrolou. Na trhu je dostatek GPS polohovacích zařízení, které umístíte na vozidlo, a máte tak dokonalý přehled o jeho pohybu. Tato technická vychytávka se dá propojit s různými typy aplikací, jež mohou polohu vozu monitorovat v přímém přenosu, nebo obstarávat záznamy o poloze a dalších důležitých parametrech.

Pomocí GPS lokátoru snadno zjistíte polohu automobilu například při krádeži vozu. Hojně se využívá ve firemních vozech, o kterých tak máte dokonalý přehled. Navíc je v některých aplikacích možné přesně vytyčit oblast, ve které se vozidlo smí pohybovat, a pokud zvolenou oblast opustí, dostanete hned notifikaci. Tímto způsobem máte u firemních vozů náklady lépe pod kontrolou.

Jak můžete sledovat polohu vašeho vozidla

Redakční tip: Základní informace o vozidle zdarma

Vrátíme-li se ještě k informacím o technickém stavu vozidla při koupi ojetého vozu, pak pro vás máme redakční tip, jak zjistíte základní informace o vozidle zdarma. Využít můžete portál myfreevin.com/cz. Snadno tak pomocí VIN kódu naleznete základní informace, které se vám budou hodit.

Jak můžete sledovat polohu vašeho vozidla

Zdroj foto: CarVertical.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist