Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

DS Automobiles otevírá servisní zastoupení v Olomouci

Značka DS registruje stále větší zájem zákazníků a zvyšuje své prodeje. V letošním roce si vůz DS zakoupilo o 20% více zákazníků než ve stejném období v loňském roce. Proto se značka rozhodla rozšířit svoji dostupnost kromě severní a jižní Moravy i na střední Moravu, kde otvírá nové zastoupení. Ve spolupráci s partnerskou společností ARTCOM GROUP v Olomouci otevřela autorizovaný DS SERVIS a nové místo, kde lze vyzkoušet nejnovější modely DS. Toto zastoupení značky zpříjemní a usnadní přístup zákazníků z tohoto regionu k modelům a službám DS. Společnost ARTCOM GROUP je zkušeným prodejcem a servisem automobilů značky Peugeot.

Společnost ARTCOM GROUP má historii, která sahá až do roku 1999, kdy začínala s malým showroomem. Společnost se již od samého vzniku zařadila mezi přední společnosti v regionu. Dnes patří mezi úspěšné prodejce nových i ojetých vozidel v ČR. Během svého působení rozšířila své služby o prodej skútrů a obytných vozů Globe Traveller, které lze i zapůjčit v půjčovně vozů.  Společnost sídlí v nových moderních prostorách v Bystrovanech u Olomouce. V místě, kde je dostatek možností i pro případný další rozvoj firmy. Již nyní se servis firmy rozšířil o multibrand značek Citroën, Peugeot a DS. V moderní budově je nadstandartní zázemí pro čekající zákazníky servisu v kavárně PIANO.  Servisní pobočku má Artcom také v Prostějově.

Jsem rád, že nyní můžeme poskytnout našim stávajícím i novým zákazníkům nejen vozy značky Peugeot, ale pro nás nově i referenční vozy značky DS, která navíc působí v prémiovém segmentu. K této značce máme jako distributor francouzských vozů samozřejmě velmi blízko. Těšíme se na novou obchodní příležitost, jenž je pro nás přímo srdeční záležitostí.“, říká Michal Svák, majitel společnosti.

V Olomouci si tak zákazníci mohou nyní nechat nejen opravit svůj vůz DS, objednat náhradní díly či příslušenství, ale mohou si kdykoliv vyzkoušet všechny modely DS, včetně elektrifikovaných verzí E-TENSE.

Samozřejmostí jsou všechny prémiové služby DS Only You: DS Assistance, aplikace My DS, DS club Privilege nebo DS Valet. Tj. služba pick up servisu v případě potřeby údržby nebo opravy vozu DS, kdy si pro vozidlo dojedeme, nabídneme náhradní vůz a opravený vůz zase přistavíme na místo určené klientem.

Zdroj foto: DS, ARTCOM Group

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

  

       

Partneři portálu: 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz 

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz  

www.HMGmagazine.cz

  

TOPlist