Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Dokonalé zážitky s Lexusem | Editoriál

Přeji příjemný a úspěšný start do nového týdne našim čtenářům. I když jsme už skoro v polovině „okurkové sezóny“ pro všechna média, tak já se vůbec zatím nezastavil. Ostatní kolegové si „válí šunky“ na luxusních plážích a užívají si azurově modrého moře. Kdežto já dřepím v kanceláři a doháním veškeré „resty“, abychom mohli od září už zase pracovat v plném nasazení.

Čeká nás totiž v průběhu září spousta novinek a jedno velké překvapení, které si nechám ještě zamknuté v šuplíku. Více podrobností prozradím, až na to bude ten pravý čas. 

Dnes bych se ale rád vrátil o kousek zpět v čase a zavzpomínal na úžasnou akci, kterou pro média připravila automobilová značka LEXUS. I já jsem dostal pozvánku a rád zúčastnil. Příjemná akce začala hned brzy z rána snídaní, v malebné japonské Momoichi Coffetearii, kde jsme mohli ochutnat tamní speciality a příjemně se naladit na odjezd ven z Prahy.  Po dobré snídani nás vyzvedly vozy Toyota Proace ve verzi minibus pro 9 osob. Musím se přiznat, že jsem byl velmi mile překvapen, jak příjemný a univerzální vůz to je.

Ale vraťme se zpět k akci, která nesla název „Zažijte s námi Lexus“, a jednalo se hlavně o vyzkoušení si hybridního pohonu 4x4, ve kterém jsou Lexus a Toyota opravdovými lídry. Dorazili jsme tedy do nádherného Horse parku Kamenný Dvůr, který se nachází poblíž Bukové u Příbramě. Tam už na nás čekalo výborné občerstvení a oběd v designovém prostředí tamního zázemí. Po dobrém jídle následovalo krátké představení hybridního pohonu i seznámení s přístupem a filosofií značky Lexus pro blízkou budoucnost. Hned poté už na nás čekaly vozy Lexus RX 450h a NX 300h, s kterými jsme se pořádně vyřádili při testovacích jízdách v terénu místního okolí. V tomto případě jsem musel smeknout před hybridními pohony 4×4, které dokázaly v terénu takřka nemožné. Už brzy se tak můžete těšit na představení těchto dvou novinek v samostatném článku.

Už tak velmi příjemnou akci doplňoval nejen skvělý místní catering, ale i příjemný tým lidiček od marketingu značky Lexus. V průběhu dne jsme si mohli nechat namíchat svůj vlastní parfém a na závěr nám byly uvázány květiny od šikovných floristek. Pro mě uvázanou kytici jsem měl pak doma čerstvou ještě dalších 10 dní. Jak to na celé akci vypadalo, na to se můžete podívat v menší galerii k tomuto článku. Na celý fotoreport se můžete ještě chvíli těšit. Pro dnešní editoriál je to ale úplně vše, a u dalšího se budu těšit zase já, už za týden…

                                                                              S přáním krásného a úspěšného dne
                                                                                             Ivo Mikolášek – šéfredaktor

 

Instagram - Ivo Mikolášek

https://instagram.com/ivomikolasek

Twitter  Ivo Mikolášek:

http://twitter.com/Ivo_Mikolasek

Předplatné:

www.carshouse.cz/Predplatne-carshouse

Online verze tištěného časopisu:

http://www.carshouse.cz/online-verze-casopisu-carshouse

Naše facebooková skupina:

www.facebook.com/CARSHOUSE.CZ

Náš youtube kanál:

www.youtube.com/user/CARSHOUSECZ

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist