Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Česká značka MISURA představuje výkonný malý AKU vysavač nejen do auta

Bez moderních přístrojů si dnes nedokážeme představit život. Patří sem například i vysavače. S jejich pomocí dokážete efektivně vyčistit podlahu, auto či jiné povrchy a předměty od drobných nečistot a prachu. Jak už to ale tak bývá, nejsou všechny vysavače stejné. Liší se svou velikostí, výkonem nebo nabízenými funkcemi. Jedním takovým je také nový ruční vysavač od české značky MISURA, který vznikl jako odpověď na poptávku spotřebitelů.

Česká značka MISURA představuje výkonný malý AKU vysavač nejen do auta

Produkt, který vznikl na přání spotřebitelů

Inspirace se při vymýšlení nového produktu vždycky hodí. A co se takhle rovnou zeptat spotřebitelů, o co by měli zájem? A tak na jaře roku 2022 spustila MISURA soutěž, kde bylo úkolem popsat nový produkt, jaký by lidé skutečně využívali a co jim v nabídce chybí. A právě díky této cenné zpětné vazbě se povedlo vytvořit nový a skvělý produkt, který má mnoho možností využití. Řeč je o praktickém malým ručním vysavači s akumulátorem. Snoubí v sobě totiž velmi dobrý výkon, který se však ukrývá v miniaturních rozměrech. To všechno v moderním provedení a s možností pohodlného nabíjení pomocí USB C konektoru, takže nepotřebujete žádnou speciální nabíječku, dokovací stanici nebo nástavec. Cílem totiž bylo vytvořit efektivně fungující a výkonný, ale zároveň maximálně praktický a na použití jednoduchý vysavač. A jak dopadl výsledek?

Česká značka MISURA představuje výkonný malý AKU vysavač nejen do auta

Hlavní výhody vysavače MISURA

Na základě zmíněných požadavků spotřebitelů se povedlo vytvořit malý a šikovný vysavač, který splňuje všechno důležité. Ještě před technickými parametry stojí za zmínku propracovaný minimalistický design, kdy navíc máte na výběr mezi černým a bílým provedením pro optimální sladění s ostatním vybavením.

Z pohledu ryze technických čísel se může ruční vysavač MISURA pochlubit výkonem až 5 000 Pa. Jedná se o sací výkon, který umožňuje odstranění nečistot i z hůře přístupných míst. S tím také může pomoci praktický úzký nástavec doplněný kartáčkem. S jeho pomocí vysajete mezery mezi sedadly, ale třeba i takové rámy obrazů nebo spáry na oknech.

O pohodlné každodenní využívání se stará kombinace velmi nízké hmotnosti, která je pouhých 353 gramů, bezdrátové fungování díky zabudované baterii, ale i jednoduché a snadné nabíjení pomocí USB typu C. S tímto druhem nabíjení si totiž poradíte kdekoliv. Energii tak do vysavače doplníte klasicky ze zásuvky, ale třeba i rovnou v autě, nebo s pomocí power banky. Záleží na tom, co máte zrovna po ruce a co bude výhodnější. Díky miniaturním rozměrům se vysavač všude vejde, což oceníte během používání, ale i v rámci skladování a uložení na místo.

Snadné ovládání společně s nenáročnou údržbou představují další velkou přednost tohoto modelu ručního vysavače. Odpad se totiž postupně shromažďuje do nádobky, kterou následně stačí jednoduše vysypat. Zachycení prachu má na starosti speciální filtr. I ten je možné poměrně jednoduše očistit, aby si vysavač zachovával svůj sací výkon.

Česká značka MISURA představuje výkonný malý AKU vysavač nejen do auta

V jakých situacích využijete ruční vysavač MISURA?

Díky kombinaci typických vlastností se jedná o praktický vysavač do auta. Můžete ho mít uložený kdekoliv v přihrádce a připravený na další použití. S pomocí tenkého nástavce se dostanete i do hůře přístupných míst a sací výkon je natolik silný, aby si poradit i s případným vysáváním zapadlých drobečků a podobně. Nabíjení navíc zvládnete jednoduše přes nabíječku v autě, takže si zde můžete tento vysavač nechat opravdu po celou dobu. Za čas tak může patřit mezi oblíbené a často využívané příslušenství do auta.

Kromě využití do auta se tento malý, skladný a překvapivě výkonný pomocník hodí také do domácnosti. Díky baterii a malým rozměrům může být kdykoliv připraven do akce při nečekaném rozsypání drobečků, jako rychlý úklid po dětech a podobně. Vzhledem k nízké hmotnosti se hodí také pro vysávání výše položených poliček nebo věcí. Uvidíte, že s pomocí ručního vysavače MISURA už nebudete vysávání odkládat.

Další využití tohoto malého a praktického ručního vysavače spočívá ve formě úklidové pomůcky na cestách. A to nejenom v autě, ale i při stanování, pobytu v karavanu a podobně. S pomocí vysavače MISURA uklidíte drobné nečistoty a následně ho uložíte. Nezabírá téměř žádné místo navíc, takže se pro něj místo vždycky najde a nakonec budete rádi, že ho máte s sebou. Podobně dobře může navíc posloužit i na pracovišti, kde si chcete jednou za čas sami provést menší úklid.

Česká značka MISURA představuje výkonný malý AKU vysavač nejen do auta

Vysavač jako dárek, který potěší

Praktických dárků, které mají skutečně své využití, není nikdy dost. Malý a skladný, ale přesto výkonný ruční vysavač MISURA se navíc snadno může stát originálním dárkem. Potěší maminku v domácnosti, ale i muže, který si rád vysává svůj automobil a dbá na čistý interiér. Zkrátka se jedná o výborný tip na zajímavý, ale velmi praktický dárek. Vzhledem k nabízeným parametrům navíc potěší i poměrně příjemnou cenovkou.

K zakoupení přímo u výrobce i na jiných známých obchodech s elektronikou

Pořídit si nový ruční akumulátorový vysavač MISURA rozhodně není nic komplikovaného. Nejjednodušší cestou je nákup přímo na e-shopu výrobce, kde si navíc můžete prohlédnout i další výrobky od této české značky. Zároveň však není problém pořídit vysavač od značky MISURA na některém jiném obchodě zaměřeném na elektroniku.

Sortiment od této značky najdete například u prodejců elektroniky, jako jsou MALL, Alza, Mironet, Datard, Electroworld, Okay elektro, Smarty a další.

Nakonec už si jenom promyslete, jakou barevnou variantu upřednostníte.

 

 

Zdroj foto a video: MISURA.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

  

       

Partneři portálu: 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz 

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz  

www.HMGmagazine.cz

  

TOPlist