Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Česká pošta? Raději FOFR!

Zapomeňte na Českou poštu a zásilky posílejte fofrem. Tedy prostřednictvím české přepravní společnosti FOFR.

Potřebujete poslat dopis nebo balík do zahraničí? Máte několik možností. Své služby vám nabízí třeba již zmíněná Česká pošta, prostřednictvím které můžete zásilku odeslat v několika režimech, ať již se jedná o balík standardní, cenný, nebo třeba obchodní. Máte však také možnost využít expresní službu EMS, za kterou si ale připlatíte. Balík osobně donesete na některou z poboček, vyplníte patřičný formulář, v němž popíšete jeho obsah, a poté co zaplatíte, můžete doufat, že v řádech týdnů balík adresátovi dorazí. 

Obraťte se na spediční firmu

Mnohem větší jistotu nejenom co se rychlosti doručení, ale také celkového pohodlí týče, máte v nějaké renomované spediční firmě specializující se na rozvoz zásilek tzv. z domu do domu. Zásilka je v tomto případě zaměstnancem společnosti vyzvednuta, ať již u vás doma či ve vaší formě, a následně doručena na místo určení. Vy se o nic nemusíte starat.

Mezinárodní přeprava

Rozvoz zásilek po celé Evropě nabízí například česká přepravní společnost FOFR skládající se z osmi renomovaných logistických společností, díky kterým cesta vaší zásilky bude probíhat jako po másle. Sběrné linky společnosti se momentálně nacházejí na Slovensku, v Německu, Rakousku, Itálii, Španělsku, Portugalsku, Belgii, Lucembursku, Maďarsku, Polsku, Anglii, ale i v severských zemích a ve většině balkánských zemí. 

Poslat můžete jeden dopis i velký náklad

Do všech těchto zemí přitom můžete poslat obyčejný dopis stejně jako náklad na paletách. K adresátovi přitom může dorazit už druhý den po odeslání, samozřejmě v závislosti na vzdálenosti. Se společností FOFR mezinárodní přeprava balíků nikdy nebyla jednodušší. A rychlejší! Služby si objednávejte přímo na stránkách www.fofrcz.cz. Na hlavní stránce klikněte na odkaz mezinárodní přeprava a ve spodní části stránky na odkaz objednávka přepravy. Je to snadné, že? 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist