Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Autonaklik.cz je agregátor, srovnávač a automobilový e-shop v jednom

V posledních několika letech se trendy v nakupování výrazně změnily a mnozí spotřebitelé se přesouvají z kamenných obchodů do virtuálního prostředí. Vznikají unikátní projekty napříč mnoha odvětvími, které mají usnadnit nakupování jako takové. V následujících řádcích vám představíme speciální službu, kterou je agregátor, srovnávač a e-shop v jednom.

Pokud si chcete objednat ubytování či jídlo, s největší pravděpodobností použijete některý z agregátorů. Právě na takové myšlence je založen portál, jenž se však nezaměřuje na rezervace hotelů a rozvozy jídla, ale na trh s motorovými vozidly.

Před několika měsíci byste si asi říkali, že koupit si automobil přes internet je nesmysl. Skladové vozy sice na internetu u mnoha prodejců najdete, nicméně ještě donedávna jste museli procházet jejich nabídky postupně zvlášť přímo na jejich stránkách. Vznikl však propracovaný agregátor Autonaklik.cz, jenž vám během malé chvíle nabídne přes 18 tisíc nových vozidel od více než 400 dealerů.

Nové a předváděcí vozy

Internetový projekt se specializuje pouze na nová a předváděcí auta, nenajdete tedy mezi nimi ojetá vozidla. Obrovskou výhodou je, že se zobrazí jen takové modely, které mají dealeři skladem. Jakmile se vám tedy některá z nabídek zalíbí, rovnou si můžete automobil zakoupit, fungování je naprosto jednoduché. Dnes objednáte, zítra už jezdíte v novém vozidle. I když se to zdá k nevíře, je to takhle snadné a rychlé.

Autonaklik.cz funguje nejen jako agregátor, ale i jako srovnávač či autosalon online. Můžete si totiž vedle sebe srovnat nabídky vybrané značky a modely na jednom místě. Všechno, co vidíte na webové stránce, má daný automobil k dispozici. Žádné katalogové fotografie. Žádné zklamání. Vždy je na fotkách reálné vozidlo, které čeká na nového majitele.

Jak si koupit auto online?

Chcete si koupit auto, jež má na tachometru maximálně 5 000 kilometrů? Patříte mezi příznivce BMW, Volkswagenu či Škody Auto? V nabídce najdete určitě takový automobil, který vám bude vyhovovat po všech stránkách. Jestliže máte přesně stanovené požadavky, vyfiltrujte si vhodná vozidla přes filtr na stránkách (cena, palivo, karoserie a další).

Jakmile si zvolíte konkrétní auto, vyberete způsob financování (operativní leasing, úvěr a hotovost). S dealerem vyřídí administrativní náležitosti pracovníci projektu Autonaklik.cz, abyste si pro automobil mohli přijet hned na druhý den.

Ve prospěch nákupu online hovoří i data:

71 % zákazníků by si dokázalo představit, že jim 360° videoprohlídka nahradí zkušební jízdu.

53 % zákazníků shlédnutí videa pomohlo zúžit jejich výběr nového vozu.

68 % zákazníků začne hledat nový vůz bez jakékoliv představy, co chtějí pořídit.

Co na to říkáte?


Zdroj foto: Autonaklik.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist