Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Stohovatelné přepravky využijete při skladování i transportu zboží

Žádná výroba se neobejde bez skladových prostor. V nich samozřejmě musí vládnout pořádek, který je předpokladem přehlednosti a snadné orientace ve skladu jako takovém. Nastolit vám jej pomohou sofistikované regálové systémy a přepravky. 

V tomto segmentu bychom vás rádi upozornili především na přepravky z portfolia společnosti Schoeller Albert Czech Republic, s.r.o., jejíž výrobní linku opouštějí jedny z nejkvalitnějších produktů tohoto segmentu dostupných na českém trhu. Přepravky vyrobené z prvotřídních materiálů, pevné, odolné, s dlouhou životností a mnohé z nich jsou certifikované pro převoz potravin.

Univerzální KLT přepravky

Další předností výrobků společnosti je jejich variabilita. Stohovatelné KLT přepravky například využijete jak při skladování, tak transportu zboží. Jsou lehké a, jak napovídá jejich název, snadno stohovatelné. Jinými slovy je máte možnost bez větších potíží na sebe skládat, což umožňuje maximální využití transportního vozu i samotných skladových prostor. 

Europřepravky a přepravky Euroclick

Stohovatelné přepravky se vyrábějí v pěti různých velikostech, z nichž zcela jistě vyberete rozměr vhodný právě pro vaši výrobu. Velké oblibě se těší malé skládací i klasické plastové europřepravky. O stupínek výš pak jsou přepravky Euroclick vybavené speciálními nástavci, tzv. clickboostery, které chytře umožňují regulaci vnitřních prostor přepravky. To zabrání posunu zboží, pokud přepravku nemáte plně zaplněnou. 

BigBox pro přepravu citlivého materiálu

Hodláte převážet opravdu těžký materiál? Pak by vaše pozornost měla směřovat k pevným paletovým kontejnerům (RPC). Jedním z nejbytelnějších a nejpevnějších je paletový kontejner BigBox vhodný třeba pro přepravu nákladu či zboží citlivého na otřesy. V přepravkách Schoeller Allibert zkrátka vaše zboží bude v bezpečí. Tak neváhejte!

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist