Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Red Dot Design Award 2020 pro model Kia XCeed

Městskému crossoveru Kia XCeed bylo uděleno designové ocenění Red Dot 2020. Ziskem titulu v kategorii ‚Produktový design‘ se XCeed stal již čtvrtým modelem z rodiny Ceed, kterému bylo ocenění Red Dot uděleno.

Nejnovější pocta pro XCeed znamená, že Kia od prvního vítězství v roce 2009 nasbírala již 25 titulů Red Dot. Naposledy v roce 2019, kdy stájoví kolegové modelu XCeed – Kia Ceed, Ceed Sportswagon a ProCeed – získali v uvedeném prestižním udílení individuální ocenění za designové kvality.

 „Kia tradičně usiluje o průběžné zlepšování kvality a stále úchvatnější a zajímavější zákaznické zkušenosti,“ uvedl Karim Habib, šéf návrhářského centra Kia. „Crossover XCeed zhmotňuje novou vizi značky Kia. Jsem nesmírně hrdý na to, že úsilí našeho týmu oceňují zákazníci po celém světě.“

Na ztvárnění nového modelu XCeed dohlížel Gregory Guillaume, viceprezident pro design ze společnosti Kia Motors Europe, jenž komentoval: 

„XCeed odvážně vede naši nejoblíbenější modelovou řadu novým směrem, avšak zachovává si charakteristické znaky soudobého designu Kia. Toto ocenění Red Dot je uznáním tvrdé práce našich evropských návrhářů a jsem pyšný na to, že jejich úsilí bylo oceněno právě takto.“

Jde o již druhé prestižní ocenění za design pro XCeed a celou modelovou řadu Ceed – v návaznosti na iF Award pro nový model počátkem roku 2020. XCeed kromě toho v Německu v roce 2019 získal prestižní cenu ‚Zlatý volant‘ (Das Goldene Lenkrad) a také ocenění v loňské anketě Světové ženské auto roku.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist