Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_14698

Nutná výbava do garáže nebo dílny? Nabíječka autobaterií, ale třeba také kompresor

Možná máte vlastní garáž nebo dílnu, zejména pokud bydlíte v rodinném domě, kde se mimo jiné najde celá řada nejrůznějšího vybavení. To používáme okolo domu, nebo případně také v samotné garáži při údržbě vozu a podobně. Co by tedy nemělo v rámci takové garáže nebo dílny nikomu určitě chybět? Pokud tedy máte auto, je to rozhodně nabíječka autobaterie. Širokou využitelnost potom najdou kompresory, pro které mají uplatnění mění nejen motoristé.

Péče o autobaterii je důležitá

Každý motorista by měl vědět, že při používání automobilu by měl čas od času myslet také na nabíjení autobaterie. Platí to zejména v těch situacích, pokud často jezdíte jen krátké trasy. Jednou za několik měsíců je vždy dobré baterii nabít na nabíječce, protože není vhodné spoléhat pouze na dobíjení během jízdy. Pokud tedy ještě nemáte kvalitní nabíječku, můžete zakoupit nabíječku autobaterií na e-shopu za zajímavé ceny. Můžete tak pořídit kvalitní nabíječku, ale přitom také ušetřit díky nákupu na internetu. Vybírejte nabíječku podle toho, jaké potřebujete nabíjecí napětí. Spolu s nabíječkou si můžete pořídit také další příslušenství, jako je třeba:

  • Tester baterií

  • Startovací kabely

Toto příslušenství se vám může hodit tehdy, pokud chcete například otestovat, zda máte svou baterii v pořádku a není potřeba ji vyměnit. Startovací kabely jsou zase takové to klasické příslušenství, které sebou vozí každý trochu zběhlý motorista v autě.

Kompresor využijete vždy

V garáži nebo v dílně by vám určitě neměl chybět již zmiňovaný kompresor, který využijete jak u samotného automobilu, třeba pro dofoukání pneumatik u auta, případně jízdního kola, tak jej můžete využít pro celou řadu prací okolo domu. Nabídka kompresorů je široká, kdy si můžete vybírat nejrůznější modely v závislosti na výkonu i na tom, jak skladný kompresor potřebujete. Větší kompresory samozřejmě nabízejí přirozeně vyšší výkony.

 

 

Zdroj obrázků: afry harfy / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist