Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Češi jedou, tentokrát jedou s mobilní myčkou VZV

Vysokozdvižné vozíky a další manipulační technika zažívají boom. S logistickými centry roste i jejich počet, své uplatnění však nacházejí téměř v každém oboru. Logistika, doprava a přeprava jsou totiž nedílnou součástí mnoha druhů podnikání, zaměřených na dodávání produktů zákazníkovi. Pokud jde o společnost STILL, celosvětového poskytovatele intralogistických řešení na míru, jejím produktem je nejenom samotná manipulační technika, ale nově také mobilní myčka VZV.

Od skvělého nápadu až k praktickému řešení

Společnost STILL pro své zákazníky realizuje inteligentní spojení manipulační techniky, softwaru, servisu a služeb. Svým zákazníkům přináší to, co potřebují, ať již jde o techniku nebo související služby. 

Když nastala v českém prostředí situace, kdy bylo nutně potřeba vyřešit ekologické mytí vysokozdvižných vozíků, zrodil se v české pobočce firmy STILL skvělý nápad. Z nápadu se stal projekt, který si vzal za svůj technický ředitel STILL Jiří Eigl. Z projektu vzniklo unikátní zařízení umožňující každé české společnosti umývat své vysokozdvižné vozíky a další manipulační techniku ekologicky. 

Mobilní myčka vzv je dostupná po celé České republice. Přijede na zavolání či jinou formu objednávky. Kombinuje technické řešení a službu spočívající v ekologickém mytí VZV i další manipulační techniky. Zajistí mytí odpovídající všem ekologickým požadavkům, které doposud bylo v praxi problémem. Nyní je problém vyřešen.

Jak myčka VZV funguje?

Myčka VZV představuje důmyslný mobilní systém s rekuperací vody. Nečistí jenom vysokozdvižné vozíky, ale čistí i vodu, která se na mytí vzv využívá. Uvnitř systému je zabudována mobilní čistírna odpadních vod. Zařízení je sestaveno tak, že zachycuje veškeré kapalné i pevné nečistoty. Ze samotné myčky vzv nic nevytéká, dodavatel se postará i o ekologickou likvidaci zachycených nečistot. 

Minimalizaci ekologické stopy myčky dokládá i ČSN EN ISO 14001:2016. Celá mobilní myčka podléhá systému ADR. Je dokonalá i po praktické stránce. Přesvědčit se o tom můžete sami.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist