Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_14698

Tipy na cesty: Jak a kde si půjčit auto v Polsku

Cestování k našim polským sousedům je dnes možné několika způsoby. Můžete využít dopravu autobusem, vlakem, nebo leteckou. V této nelehké době navíc pořídíte letenky za opravdu velmi zajímavé ceny, takže není zapotřebí cestovat vlastním autem. A aby vám pak na místě auto nechybělo, připravili jsme pro vás několik tipů, kde si můžete v Polsku zapůjčit vůz za dobrých podmínek a za příznivé ceny.

Přinášíme vám tip na půjčovnu aut v Polsku

V Polsku se už přes 10 let na tamním trhu úspěšně prezentuje autopůjčovna Comfort Car rental. Vyhledat si ji můžete na internetu jako rent a car poland. Už z vyhledávače poznáte, že pro zapůjčení vozidla v Polsku je tato půjčovna ideální. Navíc s ní máte k dispozici několik jejích poboček v různých polských městech, takže budete mít usnadněné zapůjčení vozidla, ať už cestujete například do Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdaňska, Štětína, Zakopaného nebo Poznaně.

Půjčovnu si můžete vyhledat i pod lokálními pobočkami, jako například rent a car warsaw. I zde se můžete přesvědčit, že nešlápnete vedle.

Výhodné podmínky, možnost zapůjčení vozu i bez zálohy

Polská autopůjčovna Comfort Car rental poskytuje velmi dobré podmínky: vůz si zde můžete zapůjčit i bez zálohy. O aktuálních cenách se přesvědčte například přímo zde v odkazu rent a car katowice.

Veškeré informace o možnostech zapůjčení naleznete na jejich webu comfortcar.pl. K dispozici máte i online rezervační systém, kde si můžete vozidlo předem zarezervovat na přesné datum, kdy ho budete potřebovat. Díky online rezervaci budete mít navíc i spoustu výhod – lepší ceny, dobré podmínky, a k tomu vám auto připraví na pobočku půjčovny, která je nejblíže vašemu cestovnímu cíli.

Vozy zapůjčené v Comfort Car rental mají navíc neomezené kilometry po celém Polsku. Veškeré náklady na zapůjčení vozu jsou zcela transparentní a nebudou se vám účtovat žádné další skryté poplatky. O výhodnosti se můžete přesvědčit v dalším odkazu rent a car cracov.

Kvalitní vozový park

V polské půjčovně Comfort Car rental je k dispozici velmi kvalitní vozový park, takže je opravdu z čeho vybírat. Můžete si tak zvolit vůz, který je vašemu srdci blízký, nebo který nejlépe odpovídá vašemu společenskému postavení. Od malého osobního auta až po opravdové skvosty v podobě velkých SUV. Veškeré vozy v nabídce jsou téměř nové a ve velmi dobrém technickém stavu. Kompletní nabídku vozového parku si můžete prohlédnout například v odkazu rent a car poznan.

Nejlepší služby na polském trhu a servis 24/7

Při cestě do Polska už žádnou jinou autopůjčovnu nehledejte. Naše redakce vám ručí za to, že lepší služby ani servis, než nabízí Comfort Car rental, nikde jinde nenajdete. Dostatek poboček, přistavení vozu dle potřeby a výhodné ceny díky online rezervaci – to vše ještě podtrhuje dokonalý komfort, který je k dispozici 24/7.

Teď už jen přejeme příjemnou cestu do Polska při využití té nejlepší autopůjčovny.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist