Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_14698

Světlomety jako důležitá součást Vašeho vozidla

Použití světel v autě má svá pravidla a předpisy a za jejich nesprávné použití hrozí řidiči pokuty. Pojďme se společně podívat na to, jak je správně používat a co dělat, když dojde k jejím poškozením. 

Umíte správně využívat světla v autě?

V současném sychravém počasí, kdy se brzy stmívá je třeba světla používat správně i z bezpečnostních důvodů. Základem je při každém nastartování rozsvítit denní svícení, které je od roku 2006 povinné. Jakmile se na silnici objeví snížená viditelnost, je potřeba přidat obrysová a potkávací světla. Tuto situaci poznáte díky tomu, že nerozeznáte jiné vozy, zvířata nebo osoby na pozemní komunikaci. Mlhovky se smějí používat pouze v mlze, silném sněžení nebo v dešti. 

Dbejte na kvalitu a stav Vašich světlometů

Světlomety u auta se občas zakalí, zašpiní nebo třeba odřou. Důvodem může být sluneční záření, UV záření, běžné opotřebení nebo špatné počasí. Tyto důvody způsobují, že světlomety ztrácí na své účinnosti a mohou se objevit nepříjemnosti i u technické kontroly vozidla. Světlomety se můžete pokusit vyčistit domácí cestou, nebo pořídit nové. Pořizovací cena světlometu se však může pohybovat až okolo 15 000 Kč. Domácí způsob čištění světlometů leckdy vůbec nepomůže a je potřeba svěřit svůj automobil do rukou odborníkům. A na koho se obrátit?

Čištění a renovace světlometů v Motogart Praha

Na profesionální čištění a renovaci světlometů osobních i užitkových vozů se specializuje autoservis Motogart Praha.Od jejich služeb můžete očekávat výměnu žárovek či originálních xenonových výbojek, nastavení parametrů světlometů a následnou instalaci světlometů denního svícení. V autoservisu se specializují na kvalitní a spolehlivě odvedenou práci a Vašemu vozu se budou věnovat proškolení odborníci. Čištění a renovaci světlometů můžete očekávat za tu nejlepší cenu, která se pohybuje od 750 Kč za jeden světlomet.

Zdroj foto: Motogart.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist