Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Nezapomínejte na pravidelný servis svého vozidla

Řada lidí servis svého vozidla minimalizuje na výměnu pneumatik jednou v roce. To ale rozhodně nestačí. Nedostačený servis vozidla snižuje jeho bezpečnost i životnost. Navíc, proč řešit problémy až poté, co vzniknou?

S teplem se ozve nefunkční klimatizace

Typickým příkladem je zanedbaný servis klimatizace. Přijdou první teplé dny a obvykle zjistíme, že nám auto nechladí. Klimatizace potřebuje pravidelnou údržbu. Když už nechladí, čeká nás většinou plnění klimatizaceNení však dobré podceňovat ani výměnu pylového filtru nebo dezinfekci systému ozónem. Firma Beskyd servis nabízí kompletní servis klimatizací, včetně podtlakových zkoušek těsnosti klimatizace, opravy úniků chladiva, jeho doplnění a jiné související služby.

Nepodceňujte geometrii kol a seřízení nápravy vozidla

Dobré jízdné vlastnosti má pouze automobil, který má správně seřízenou nápravu a geometrii kol. Bez toho není jízda bezpečnou a výrazně se snižuje životnost pneumatik. V Beskyd servisu si pořadí se seřízením běžných automobilů, ale i sportovních vozů a dodávek. Seřízení geometrie auta se provádí s využitím technologie Hunter z USA za pomoci moderních HD kamer.

Čistíte pravidelně filtr pevných částic?

DPF neboli filtr pevných částic u dieselových automobilů vyžaduje pravidelné čištění. Při jeho zanesení totiž v automobilu za jízdy vdechujeme rakovinotvorné látky. Tyto škodlivé prachové částice náš automobil navíc vypouští i do svého okolí. Chovejte se ekologicky a dbejte rovněž o své zdraví. Nezanedbávejte čištění DPF. Opět vám s tím pomohou v Beskyd servisu.

Když potřebujete rychle nové čelní sklo

Rozbité čelní sklo u automobilu je věc, kterou potřebujeme řešit rychle. Bez čelního skla nelze automobil ponechat na veřejném prostranství. Automobil navíc obvykle potřebujeme zprovozuschopnit co nejrychleji. Beskyd servis realizuje výměnu čelního skla již do 24 hodin. Firma nabízí výměnu čelního skla pro všechny typy automobilů a značky. Událost za vás servis nahlásí pojišťovně, pokud nemáte auto připojištěno, získáte individuální nacenění a současně vám autoservis po dobu výměny skla zapůjčí náhradní automobil. Výměna čelního skla tak nemusí být černou můrou.

Půjčovna osobních aut i dodávek

Komplexnost svých služeb doplňuje Beskyd servis kvalitní autopůjčovnou. Půjčovna aut nabízí osobní vozidla, minibusy i dodávky v rozměrech L, XL i XXL. Beskyd servis půjčuje rovněž luxusní auta, funguje i o víkendu a při zápůjčce na víkend nabízí zvýhodněné půjčovné. V ceně zápůjčky je denní limit 500 km a pojištění. Za zahraniční cestu si autopůjčovna neúčtuje žádné další poplatky.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist