Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Nejlepší silnice v ČR najdete v nové webové aplikaci

Zhruba rok připravovali dva fanoušci aut novou webovou aplikaci Driversroads.com. Nyní už je tam více než stovka zajímavých silnic a míst pro nadšence do řízení.

„Zajímavé silnice se dneska nejčastěji sdílí ve skupinách na Facebooku nebo na fórech, ale to prostě není ono. Je pracné vytvořit a vložit mapu, nelze tam pořádně vyhledávat a tak podobně. Jednoduše, tak dlouho jsme podobnou aplikaci hledali, až jsme si ji museli vytvořit sami. Naše aplikace Drivers‘ Roads všechny tyto funkce samozřejmě od začátku má,“ říká autor nápadu Jakub Krchov.

Nejdůležitější částí webu je stránka s mapou, které říkáme Atlas. Zde uživatel najde všechny zajímavé silnice a místa přehledně zobrazené na mapě. Kteroukoliv silnici nebo místo si může rozkliknout a dostane se tak na detail. Tam uvidí trasu na mapě, fotografie a další důležité info. Stránka Databáze pak přináší možnost řadit, vyhledávat a filtrovat pomocí různých parametrů jako například hodnocení, počet komentářů nebo počet uživatelů, kteří danou silnici navštívili.

Prohlížet silnice a místa může uživatel bez přihlášení. Pro přidávání záznamů, komentování a hodnocení je potřeba se zaregistrovat. Registrace je samozřejmě zdarma. Hodnocení probíhá pomocí systému pěti hvězdiček. Kromě toho má uživatel po registraci možnost vést si Deník, což je seznam míst, která by rád v budoucnu navštívil, nebo která už navštívil a rád se na ně vrací.

V tuto chvíli je v aplikaci už přes 100 silnic a míst po ČR a Slovensku. Nicméně autoři dodávají, že počet každým dnem roste. Také nabádají uživatele, aby se jim nebáli napsat nápady na vylepšení. Celý projekt se nese ve fanouškovském duchu a aplikaci se snaží neustále vylepšovat.

Když se bude dařit, do budoucna autoři plánují rozšíření na okolní státy a pak i vytvořit další aplikace například pro kompletní správu záležitostí kolem plechových miláčků, jako jsou náklady, servis nebo technické kontroly.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist