Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

James Bond & Seamaster 300 „SPECTRE“ | Omega

Poprvé v historii celé filmové série budou ty samé hodinky, které nosí světově proslulý špion na svém zápěstí, dostupné veřejnosti jako model z limitované edice. Všechny doposud vydané edice byly jen spojením značky OMEGA s tématikou Jamese Bonda.

Nově představený model SEAMASTER 300 „SPECTRE” vám dává možnost nosit stejné hodinky, jaké jsou na filmovém plátně. Tradice modelů OMEGA SEAMASTER se váže ke startu nové série Jamese Bonda, filmu Zlaté oko (1995). Bondova námořní historie a gentlemanský styl perfektně dolaďují ikonický charakter řady SEAMASTER.

 

Limitovaná edice těchto výjimečných hodinek je omezena na 7007 kusů a jejich ocelové pouzdro s hladkým designem a úderný černý číselník okamžitě zaujmou. Obousměrně otočná luneta je tentokrát vyrobena z leštěné černé keramiky. Čísla na dvanácti hodinové stupnici jsou ze slitiny LiquidMetal® a mohou být nastavena na kterýkoliv čas na světě.

 

Vteřinová ručka ve tvaru „lízátka“ je dalším unikátním detailem, stejně jako pruhovaný šedo-černý nylonový NATO řemínek – známý také pod jménem NATO James Bond. Na jeho sponách nalezneme gravírování kódu 007. Každé hodinky samozřejmě mají na zadní straně vlastní sériové číslo. Tato „tajná“ identita je doplněna gravírováním jména nového filmu série „SPECTRE” pro připomenutí dobrodružství z nejnovějšího promítání. Žádný James Bond se ale neobejde bez svých vynálezů, proto jsou tyto hodinky poháněny vysoce pokrokovým kalibrem OMEGA 8400 Master Co-Axial. Revolučním mechanismem, který změnil celé odvětví. Už nyní je evidentní, že ani letos James Bond neztratí nic ze svého stylu. SEAMASTER 300 „SPECTRE” mají jedinečný, sofistikovaný design s nádechem tajemného příběhu.

 

POPISEK:

OMEGA Seamaster 300 Spectre

Safírové sklíčko je odolné proti poškrábání s vnitřní antireflexní úpravou, černý číselník, vodotěsnost do 30 bar (300 metrů/100 feet).

Pouzdro je vyrobeno z oceli a jeho velikost je 41 mm.

  • cena: 170 500 Kč
 

Na českém a slovenském trhu značku OMEGA zastupuje společnost KVEDU Praha s.r.o., provozovatel sítě Klenotnictví Dušák a monobrandového butiku OMEGA v Praze.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist