Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Dobrému skladu nesmí chybět perfektní vybavení manipulační technikou

Šetřit při vybavování skladu na manipulační technice se nevyplácí. Dobré vybavení zvyšuje produktivitu i bezpečnost práce ve skladě. Vším, co pro sklad potřebujete, vás vybaví Semat HB.

Dodavatel manipulační techniky, společnost Semat HB, nabízí prodej, servis i bazar techniky (použité i repasované) potřebné pro vybavení skladů i logistických centrál. Sortiment tvoří vysokozdvižné vozíky, včetně ručních, paletové vozíky, retraky, rudly i kompletní sortiment doplňků a náhradních dílů k této technice.

5 věcí, které potřebuje každý sklad

Vysokozdvižné vozíky

Základní manipulační technikou každého skladu jsou především vysokozdvižné vozíky. Semat HB je nabízí jak spalovací, tak elektrické. V sortimentu jsou VZV od značek Hyundai, Belet, Nissan a HC.

Ruční vysokozdvižné vozíky

Dalším sortimentem jsou ruční vysokozdvižné vozíky, které mohou být s elektrickým ovládáním nebo bez něj. Bývají vybaveny pro převoz různého speciálního zboží – jeřábovým ramenem, otočnými vidlemi, nebo speciálním držákem na převoz sudů.

Paletové vozíky

Tyto vozíky jsou známé rovněž jako nízkozdvižné vozíky. Používají se ke snadné a pohodlné manipulaci se zbožím a materiálem. Hodí se pro přesuny materiálu ve výrobních halách, ve skladech, ale i přímo v nákladních automobilech.

Retraky

Jde o speciální vysokozdvižné vozíky s velice rychlou akcelerací sloužící pro horizontální přepravu ve skladech a halách, včetně zakládání paletovaného zboží do regálů. Mají schopnost pracovat ve velkých výškách a hodí se pro celou řadu provozů, včetně mrazíren, distribučních a logistických center.

Rudly

Do malých skladů, obchodů, do nákladních automobilů převážejících zboží, ale i do velkých skladových center – tam všude patří rudla. Rudly se liší svojí nosností, která bývá od 200 až do 450 kg. Mohou být univerzální nebo skládací. Existují rovněž speciální rudly na převoz sudů, popelnic, pneumatik nebo rudly s aretačními točnami, které umí zdolávat schody.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist