Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Autolakovna – nezbytná nutnost dnešních servisů

Udržet si v současné době zákazníky není úplně jednoduché. A u prodejců vozů, autoservisů, autolakoven a dalších služeb spojených s autoprůmyslem to platí dvojnásob. Náročnost zákazníků se rok od roku zvyšuje, a tak je potřeba se jim přizpůsobovat a nabízet stále komplexnější služby. Z chování trhu je už delší dobu vidět, že uspějí pouze ti, kteří dokážou zabezpečit „vše na jednom místě“. Proto spousta prodejců vozů rozšiřuje svoje provozy nejen o autobazary, mycí linky a autopůjčovny, ale také o kvalitní servis včetně autolakovny. Jen takto dobře připravený a vybavený autosalon má šanci na přežití a rozšiřování své současné klientely.

Vybavení autolakovny svěřte profesionálům

Vybavení lakoven není žádná záležitost pro amatéry. Abyste splnili ty nejnáročnější požadavky na výrobu a kvalitu, je zapotřebí svěřit vše do rukou profesionálů, kteří připraví lakovací boxy doslova na míru dle vašich požadavků. Jen tak docílíte toho, že budete poskytovat prvotřídní služby, a tím i zvýšíte svoji konkurenceschopnost.

Nesnažte se autolakovnu ošidit

Šetřit penězi zrovna na autolakovně by nebyl dobrý nápad. Zpřísňující se podmínky na ekologický provoz a zároveň požadavky na vysokou kvalitu jsou současným zadáním nejen pro autolakovny. Proto není na místě snažit se o nějaký levný kompromis. Právě díky lepšímu a kvalitnějšímu vybavení můžete ušetřit jak na materiálových nákladech, tak co se týče provozu. Například nejmodernější lakovací kabiny vybavené odsávacími boxy jsou ukázkou toho, jak se dá výhodně pracovat s nejkvalitnějšími – a nejdražšími – barvami, jichž díky této technologii takřka ani kapka nepřijde nazmar. Kvalita a rychlost procesu se odráží v použitých technologiích, výrobě i v rámci přípravných procesů.

Naver Brno – opravdový profesionál

Chcete-li si i do svého provozu pořídit kvalitně vybavenou autolakovnu, pak nemůžete na českém trhu přehlédnout společnost Naver Brno. Nechte si od nich poradit, nebo rovnou připravit nabídku. Rozhodně nebudete litovat. Více informací naleznete na www.naverbrno.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist